Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálhatnék a nyáron?

Mit csinálhatnék a nyáron?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

Budapest mellett lakok.

Szóval az olvasás, tornázás, film nézés, medencézés, gépezés, főzőcskézés tölti ki eddigi nyaram minden percét. Nos a barátaimra nem számíthatok, mivel mindenki nyaral, a barátjával van, vagy épp fesztiválozik vagy csak messze lakik és lusta Bp-re feltolni a képét.

Van egy barátnőm, aki most jött haza Amerikából és rajtam kívül nincs más ismerőse. Ezért elég sokat kell majd vele lennem..

Szóval miket lehet csinálni azokon kívül mint amiket felsoroltam?

Még pár probléma: Nincs pénzem és nem is kérhetek, max 1 ezrest ebbe a hónapba. (nekem még van egy kevés)

Strandolni nem fogok menni, mivel dagadt voltam és lefogytam, de megjelentek ezek az undorító csíkok és biztos, hogy nem fogom levenni a ruháimat.

A szórakozóhelyre eljárás pedig azért nem oké, mert max csoportosan mennék, de senki sem ér rá egyszerre.



Nos ötlet?


2010. jún. 13. 19:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

És ezt most mind azért írtad mert valaki beletapintott a lényegedbe. Hát igen szar is lehet...

Mint látom még mindig nem érted. Túl kevés számomra ez a jó pár falréteg ami körbe vesz, nekem szabadság kell és szórakozni szeretnék!

Már mondtam vannak még rendes emberek és én olyanokkal is barátkozom, szóval most mi a problémád?

Emos?! Hát igen valószínűleg még azt sem tudod, hogy mi ennek a szónak a jelentése. Gondolom még sose néztél utána igazán, és azt sem tudod hogy ez a "stílus" már évszázadok óta jelen van, mióta világ a világ. ez a szó az érzelmes emberek gyűjtőfogalma, akikben több van, mint más normális emberben. De persze ismét eljött az idő, hogy ez a ferde szubkultúra ismét valami oltárit alkotott és vérben fröcsögő tinédzsereket teremtett meg, akik még érzelmekben sem dúskálnak csak az önsajnálat megy nekik ezerrel.

NEM, úgy gondolom én ebben sem veszek részt, úgy mint a CIKI fogalom használatába. Vegyétek már észre sablonra készültök, még saját gondolatvilágotok sincs.

Micsoda egyedi és megismételhetetlen beszólásod volt, amitől össze kellett volna törjek.

Azt meg, hogy kur.va lennék nem hiszem, hogy bármi is megalapozta volna a gyanúdat. Itt a négy fal közt elég nehéz az utaktól messze az autókban ülő kuncsaftokra találni. Ez is enyhe fogalom zavar és már csak úgy él a te eszmerendszeredbe mint a kakaó vagy kenyér, szerintem még a tv programot is lekurv.ázod ha nem tetszik ami benne megy, pedig nem is élőlény.. Hmmm.

Ja a cigány na az azért megsértett, te már láttál olyan intelligens embert aki letudott írni egy ép kéz láb összetett mondatot?! Én nem, de ki tudja lehet léteznek még csodák..

Rasszista vagyok, nem tudom mennyire tűnt fel, igaz a szóhasználatodból következtetve miért is vártam el, hogy tudnál mondatot elemezni és szöveget érteni.

:)

Még mindig várom az elfoglaltságokat, amiket csinálhatnék a nyár folyamán...

2010. jún. 16. 11:23
 12/14 A kérdező kommentje:

A kis köcsögösnek üzenem:

Nálam a hét 7 napból áll, a hétvége pedig 2-ből a maradék 5 napra értettem, hogy nem tudok mit csinálni. 1 nap alatt elolvasok egy 600 oldalas könyvet megfőzök, elbíbelődök magammal, közbe gépezek és este pedig kimegyek a medencébe. NA ennyi volt a sok program és még 24 óra sem telt el. 2 éve ezt csinálom elég unalmas attól függetlenül is, hogy mindig más...


Meg igazából nem is csak rólam szól, mint írtam haza jött egy nagyon régi barátnőm és meg szeretném neki mutatni milyen itt Magyarországon az élet!

2010. jún. 16. 11:32
 13/14 anonim ***** válasza:

22:14-es vagyok:

Én télleg egész nyáron kapálok!

2010. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kislány!
2010. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!