Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kérdezik mindig ezt?...

Miért kérdezik mindig ezt? Nem elég kiejező az arcom?

Figyelt kérdés

Így bemegyek egy üzletbe, kicsit csapzottan, olyan semleges ackifejezéssel

az eladó így rámnéz és tökre megrémülve kérdi h "mivan miért van ilyen rossz kedved?:OOOOOOOOOO"

mondom jézuss nincs rosszkedvem:oo

de ezt így napjában 50x eljátsza velem valaki..


2010. jún. 13. 19:42
 1/10 anonim válasza:
Ezt mégis honnan kéne tudnunk??
2010. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
és amikor nekem mondják h ,,basszus ne nézz már így rám" és akkor én kérdezem h miért h nézek? és kapom a választ h nem tudom de ne nézz így XD vicces
2010. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
lehet elkéne menni topmodellnek.. azoknak van ilyen "nem érdekelsz, de ha beszólsz megöllek" arckifejezésük:D
2010. jún. 13. 19:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Biztosan "rosszkedvű" az általad "semlegesnek" tartott arckifejezésed. :)

Mosolyogj többet és akkor idővel "mosolygós" leszel.

2010. jún. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hát lehet..

igy jártam tornázni és akkor mondja az edzés vezetője h nah gyerünk, semmi lelkesedést nem látok! mondom lelkesedés az van, csak nem az arcomon..:D

2010. jún. 13. 20:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezzel nem tok mit kezdeni... BOTOX
2010. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, a domináns hangulatod teljesen megváltoztatja az arcod. Mikor épp a nagy tinidepis-világfájdalmas koromat éltem, egyszerűen tartottak tőlem az emberek, nem mertek hozzám szólni, mert állítólag olyan mogorva és gyilkos tekintetem volt. Pedig én is csak semleges arcot vágtam. Most, hogy szinte mindig jókedvem van, az arcom is sokkal kedvesebb lett, az emberek is kedvesen szólnak hozzám, még akkor is, mikor semleges arcot vágok. Szerintem túl agresszív/szomorú/stresszes vagy. :) 15L
2010. jún. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

lehet.:D

BOTOX?? nem:D nemakarok olyan lenni mint viktória bekkem:D aza csaj nemtud mosolyogni xD

2010. jún. 14. 13:51
 9/10 anonim ***** válasza:

-Úristeeeenn! Miért vágsz ilyen rémes arcot???

- Milyet?

- Ja, neked ilyen az arcod alapból...


Vagy búbánatos bankafasz fejedvan.


Ez a 2 lehetőség van csak.

2010. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem a szüleim nem tudják megkülönböztetni a szomorú és a dühös arckifejezésemet. XD


-Most miért vagy ideges?

-Dehát nem is vagyok ideges! - vágom rá idegesen.


Általában így van. XD Vagy ha ideges vagyok, akkor még idegesebb leszek, ha azt mondják, hogy szomorú vagyok. Vagy régebb a vallástanárnőm mindig mikor bejött órára, rám nézett s egyből megkérdezte, hogy miért vagyok szomorú. Pedig csak semleges volt az arckifejezésem. Mondjuk az okot azt nem tudom, hogy miért van ez, szerintem ami egyeseknek semleges, az másnak már szomorú vagy éppen dühös. :)

2010. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!