Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tesztek egy ilyen helyzetben?

Mit tesztek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Több éve megismertetek valakit interneten.Jó barátok lettetek,mindent megbeszéltek vele.Egyikőtök Budapesti,másik Győri.Sokat segítetek neki,aztán meg ő is nektek,lelki társak lesztek.Egy idő után azt veszitek észre,hogy valami nem oké.Elkezd titeket érzelmileg manipulálni,terrorizálni,többször elétek húzza a mézes madzagot,szórakozik.Elegetek lesz,megszakítjátok vele a kapcsolatot.Majd folyamatosan írkál nektek,nem nyugszik a dologba.Majd elkezd nektek hiányozni,újra barátkoztok.Többször szórakozik aztán neki áll feljebb,így többször megszakad a kapcsolat. Majd lazul.Van,hogy eltűnik az illető egy hónapra,Ti aggódva írtok neki,majd nagyképű stílusban ír.

Folytatódik.Kötődtök hozzá,nem bírjátok megszakítani a kapcsolatot.

Majd Közeletekbe kerül az illető megint,majd elkezd feszülté válni a beszélgetés,csalódtok benne.Megint megy a huza vona.Aztán drámaivá fordul a beszélgetés,kiborultok.Közelebb kerültök egymáshoz,szóba hozza a találkozót,Te azt is felajánlod,hogy le utazol hozzá,de neki nem jó,kitalál mindent,aztán felültet a magas lóra,hogy eljön hozzád,fontos vagy neki stb. megbeszéltek minden részletet,majd egy semmilyen indokkal lemondja.Ti kiborultok,Ő meg le sem sza.va Titeket,nem ír semmit,több,mint egy hete...


Köszönöm.



2015. szept. 20. 22:11
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és a korábbi szám amit elküldött Nektek arról kiderül,hogy átverés...


Azt gondoltátok,hogy azért értékel Titeket valamennyire,nem akarjátok elhinni,hogy egy ilyen kiborult helyzetben magatokra hagy...

2015. szept. 20. 22:16
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy szórakozik veled, kihasznál, nem vagy neki fontos, csak akkor keresi a társaságod, ha unatkozik, mert jobb neki veled is, mint egyedül, de nem érdekled igazán és nem akar veled szorosabb kapcsolatot kialakítani.

Azt tudom neked tanácsolni, hogy próbálj meg nem interneten barátokat keresni, jobb egy olyan kapcsolat, ahol személyesen tudtok találkozni és ha messze laktok, telefonon beszéltek egymással, nem csak az internetre korlátozódik a beszélgetés.

Az is lehet, hogy ez a "kedves" barátod egy troll volt, aki számára az jelenti a szórakozást, hogy neten átver és/vagy kiakaszt másokat. Ez esetben vele van valami komoly baj, ne magadat hibáztasd, de legközelebb legyél körültekintőbb, és mozdulj ki otthonról, találj valódi barátokat! Interneten mindenki azt mond, amit akar...

2015. szept. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért akartál találkozni vele miután kiborított? Te még meg akarod menteni a kapcsolatot, de abból amit leírtál, szerintem hagyd a srácot. Ha esetleg majd magához tér, felkeres.
2015. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Átgondoltam azóta minden szempontból a dolgokat,és teljesen egyet értek Veled első válaszoló,sajnos én is ugyanúgy látom ahogy Te.Szerintem is egy unatkozó troll volt csupán... :( És az biztos,h élőben fogok barátokat keresni.


Második:Azért szerettem volna,mert szerettem volna megtudni,hogy miért vált ki belőlem ilyen érzéseket,tisztázni szerettem volna vele a dolgokat.Azt hittem ezzel csökken a feszültség...

2015. szept. 22. 10:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a troll dolog mit takar egyébként? Mert olvastam róla,de az emberek tudatosan válnak azzá,vagy ezt a jelenséget,hogy provokálnak másokat nevezték el így?
2015. szept. 22. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!