Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem bírom tovább? Lehet...

Nem bírom tovább? Lehet bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Pont egy éve tűztem ki magam elé egy célt.Már majdnem bent vagyok a "finish"ben,de minden úgy alakul,hogy ebben a hajszálnyi kis "távban" megbukjak.Az a gond,hogy ez már nem tőlem függ,én minden tőlem telhetőt megtettem.Eddig türelmes voltam,de már úgy érzem nem bírom tovább.Olyan mintha az élet nem akarná,hogy nekem ez sikerüljön.Kezdek bele fáradni-inkább úgy mondanám,hogy megtörni:( Pedig ez abszolút nem volt eddig rám jellemző.Konkrétan egy hivatásról lenne szó,de ha nem gond nem szeretném elárulni.Kérlek titeket adjatok tanácsot...
2010. jún. 14. 00:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Suszterra is szükség van, eléggé megfogyatkoztak, és a cipők is egyre gányabbak meg rondábbak.
2010. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Énis ugyanígy voltam... álmaim szakmája... kiskorom óta erről álmodoztam... mindig is ezt akartam... és kiderült, hogy nem jöhet össze olyan okok miatt, amiken nem tudok változtatni. Ez van...

1, Soha ne add fel!

2, Télleg nem árt, ha azért mindig van "b" terved.

3, Már voltam úgy mással is, hogy mindennél jobban szerettem volna, nem jött össze, és csak évekkel később jöttem rá, hogy mennyire másabb (rosszabb!!!!) lenne minden, ha akkor azt végig tudtam vna csinálni... azóta csak hálálkodom a teremtőnek, hogy sokszor képes saját magamtól és a terveimtől is megvédeni... mégha ezt az adott pillanatban nem is értem... sőt... általában kicsit sem értékelem

2010. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!