Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már éreztél ilyet, és mikor...

Már éreztél ilyet, és mikor elmúlt utólag mit gondoltál?

Figyelt kérdés

Szóval amikor annyira boldog vagy, hogy azt gondolod, na most meghalhatnék nem érdekelne..

Én már éreztem így, annyira boldog voltam és egész. Egyszerűen semmi nem hiányzott az életemből, huh szív szorító vissza gondolni arra az érzésre! Már szinte fájt a boldogság! Nekem 1 hétig tartott, de addig úgy éreztem, hogy akár meg is halhatnék, mert akkor teljes volt az életem ehhez!


Utána viszont vagyis most.. Nem tudom, nagyon hiányzik az az érzés és tudom, hogy sokáig vagy akár soha nem fogom újra érezni.. De egy másik érzés is van bennem. NEM AKAROM ÚJRA ÉREZNI, mert akkor annyira teljes volt, hogy soha nem érezném ugyan azt.. Viszont ahogy az emlékeimben él, nem tudom miért gondoltam azt, hogy akár meg is halhatnék. Mert ugye nem tettem és most tudom, hogy mennyi minden vár rám, hisz fiatal vagyok, előttem egy hosszú hullámvölgyekkel teli élet.

Miért érzi azt az ember, hogy meghalhatna egy röpke pillanatért????????


2010. jún. 15. 12:34
 1/3 A kérdező kommentje:
ja nem szerelem, szóval nem párkapcsolatban voltam 1 hétig. Hanem úgy alakult az életem, hogy teljesült egy óriási kívánságom, amit már hosszú évek óta nem tudtam kiverni a fejemből!
2010. jún. 15. 12:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már ilyet. És ha hiszed, ha nem, többször is! Szóval hallgass a beszámolód második felére: fiatal vagy: lesz még ilyen! :-) És örülj, hogy már megtapasztaltad a teljes boldogságot. Vannak sajnos, akiknek sosem sikerül.
2010. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt olyan része az életemnek amikor annyira boldog voltam, hogy el sem lehet mondani, de ez akkor annyira természetes volt, el sem tudtam képzelni, hogy másmilyen is lehet az élet. rögtön a nagy boldogság után jött egy kilátástalan állapot és az életem mostani szakasza pedig az átmenet a kettő között, de én hiszek benne, hogy jön még boldog időszak. fiatalok vagyunk, te is én is és LESZÜNK MÉG NAGYON BOLDOGOK!
2010. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!