Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztél már így? Beteg vagyok?

Éreztél már így? Beteg vagyok?

Figyelt kérdés

ma voltam vért adni, és olyan jó volt nézni ahogy belém szúrták a tűt és ahogy a műanyag csőben elkezdett csordogálni a vérem... hm... és olyan jó érzés volt, amikor a cső hozzáért a kezemhez és éreztem a vérem melegét, olyan érdekesen éreztem magam- boldogságot és "kielégülést" . Ez rossz lehet?

köszi


2011. márc. 15. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
elég bizarr
2011. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy betegség.Elkaptad a ma divatos vámpír lázat.
2011. márc. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi, hát én utálom a vámpírokat, azt a tvájlájtot meg se tudtam nézni, csak 5 percig bírtam, egyébként biztos vicces film, mert addig az volt, meg így hallgatva is annak tűnik, de engem az a film kikészít:S

jaj,és sebésznek készülök, remélem senkinek nem fogok vele ártani, élvezem a vért

2011. márc. 15. 23:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen jó neked...:))

Nekem az összes erőm elmegy, ha meglátok akár egy cseppet is. Szeretném legyőzni, de nem tudom:(. Ha elvágom a kezem és a lehető legminimálisabban megindul a vérem, rosszul vagyok. Ez szörnyű...

Szóval én a helyedben nem betegségről beszélnék, inkább szerencsésnek tartanám magam.

Sok sikert a sebész karrierhez! :D

2011. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jah bizarr az atlag szemeben szoval orvostanhallgatokent ne beszelj ilyeneket egyetemen kivul, tudod az alagsori orak is tabuknak szamitanak es sok mas egyeb.


Am vettel mar vert? Hanyadeves vagy?

Nincs kedved egymason gyakorolni a veretelt, nyaron senki nem benz bele h ot megszurjam csak hogy engem - hat mondom valamit valamiert! Mashol am igy gyakorolnak.

Nekem eddig 3/3 elsore sikerult betegeken a vervetel. :))

2011. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!