Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs kedvem senkihez és...

Nincs kedvem senkihez és senkihez. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sokáig fűveztem meg alkoholt fogyasztottam. lehet annak a nyoma? Teljesen kiégtem. Építő javakat sem tudok esetleg tanulni vagy valami és a munkahelyemen is elalszok. Érzelmileg vissza maradott vagyok. Ti mit tanácsoltok esetleg, hogy kizökenjek ebből az állapotból? Vagy volt már más is ebben a cipőben? Sok stressz is ért. Barátkozni sincs kedvem és esetleg csajozni. Pedig tudom arra lenne szükségem. De néha sok mindent elfelejtek mire vágytam. Sos ??? 27f Mivel tehetem jobbá az életem? Teljesen kimerültem.. ???
2018. máj. 29. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked egy cuki, kedves, életvidám, energiabomba lányra van szükséged.... Pontosan tudod te is. Más megoldás nincs
2018. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. jót írt. Még hozzátenném az egészséges életmód elkezdését. Sport, zöldség-gyümölcs, és a szokásos dolgok. A depressziód lehet az alkohol-drog kombó utóhatása, elvonási tünete. Az agy ki tudja javítani az okozott károkat, de ehhez idő kell, ami akár hónapokat 1-2 évet is jelenthet.
2018. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvass.
2018. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
próbálj meg jó dolgokat tenni más emberekkel, segítsél másokon akár kis dolgokkal. Fogadj örökbe egy állatot menhelyről, vagy legyél önkéntes valahol, szedd fel a szemétkupacot az erdő széléről, ilyesmikre gondolok. Nem feltétlen kell pont ezeket csinálni amit írtam, találj ki valamit, de az biztos, hogy ha jó dolgokat teszel, az jó érzéssel fog eltölteni
2018. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!