Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom elviselni, ha...

Miért nem tudom elviselni, ha valaki utál? 13L

Figyelt kérdés
Igyekszem kedves lenni, olyan lenni másokhoz, amilyen szeretném hogy velem legyenek, és mégis akad 1-2 ember, aki utál, bizonyos okok miatt, pedig -véleményem szerint- semmit sem ártottam nekik. Annyira feltud zaklatni ez, mert igazságtalannak érzem, hogy valaki minden ok nélkül a legrosszabbakat kívánja nekem.
2010. jún. 15. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden ok nélkül senki nem kíván rosszat egy embernek.


Akikről azt hiszed, hogy ok nélkül utálnak, valójában irigyek rád. Saját magukat utálják, hogy nem lehetnek olyanok mint te. Ezért téged okolnak, és azért viselkednek úgy veled...


Sajnálnom az ilyeneket.

2010. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet az öltözködéseddel, a stílusoddal kivívod a haragjukat. Egyébként ne legyél meglepve, nincs olyan ember, akinek nincsenek spontán ellenségei. Majd megunják magukat, én sem kedvelek bizonyos embereket, pedig nem is ismerem őket, de ahogy kinéznek, viselkednek, az felháborító nekem. Ennyi
2010. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezzel én is majdnem pontosan így vagyok, én is utálom ha valaki nem kedvel mert én mindenkivel jóban szeretnék lenni. De hidd el ez sosem fog menni főleg egy osztályban. Mindig lesznek olyan emberek akikkel nem leszel sehogy. Ha nem csíped akkor nem kell hozzá szólni csak osztálytársak vagytok és ennyi. Ha magad körül nézel a többi osztálytársaidra, látni fogod, hogy egy csomóan gyűlölik egymást nem szólnak egymáshoz közönyösek egymással, és ez egyáltalán nem baj rájöttem, hogy nem kell és nem is lehet mindenkivel jóban lenni. Ez senkinek sem sikerül mert valaki vagy irigy rád vagy te vagy rá féltékeny vagy csak nem tetszik a stílusa.

16/F

2010. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Osztályon belül nincs ilyen :) imádom az osztályomat, egy-két közömbös ember van csupán, de őket is viszonylag kedvelem.

Inkább iskolába. Eléggé frusztráló, hogy én vagyok a 7.-es zászlókísérő, és az egyik 8.-os lány (mert azzal a fiúval járok, aki vele akart járni, csak ő kikosarazta egy éve, tehát még csak nem is szereti a fiút) rendszeresen néz engem, fintorog rám, és néha hangosan felnyögi hogy: "Decsúúúúnyaaaa!"

:D Deszánalmaaaas... xD De akárhogy is, felettébb idegesít. :/

2010. jún. 15. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, előtte viseld nyugodtan a csúnyaságodat, a többiek úgyis kábé a valóságot látják, nem? Nem ráér égetni magát ovis viselkedéssel? Ha beszállsz a játékába akárhogy is, azzal elfogadtad a szabályait, legitimáltad az ökörségét. Kár lenne. Így meg elmúlik magától, ahogy minden.
2010. jún. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad van. Ezt a tanácsot megfogadom.
2010. jún. 16. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!