Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire normális, ha nem...

Mennyire normális, ha nem bírom elviselni az idegenek érintését? (pl. buszon)

Figyelt kérdés
Ha csak táska is ér hozzám, már húzódok arréb, mert gyűlölöm. Ha meg a keze ér hozzám valakinek, vagy a válla, azt végképp útálom... A másik (idegen) közelségét is, amikor áthajol előttem, vagy nagyon közel áll meg hozzám. :/ Más sem szereti, vagy nem szereti, de elviseli? Mert én akkor inkább arrébb állok, vagy elhúzódok tőle egy kicsit. Ez normális?
2011. aug. 25. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én se szeretem. de általába az embereknek van egy személyes tere amibe ha más belép azt nem nézzük jó szemmel.
2011. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.Én is gyűlölöm,ha belemásznak az intim szférámba.
2011. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is rosszul vagyok tőle, nem vagy ezzel egyedül, persze ennél is van egy határ, ami már beteges.
2011. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. aug. 25. 20:28
 5/15 hümi ***** válasza:
én vmikor kifejezetten ideges vagyok, de vmikor meg próbálom elviselni... :D
2011. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Elviselni én is próbálom, de egyáltalán nem megy. :S
2011. aug. 25. 22:21
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzek. Legalább valami jó csaj dűlne rám nem valami gusztustalanság.:D
2011. aug. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
én is utálom,és el is húzódok,de gyilkos pillnatással is meg ajándékozom őket xDDD :D:D 14/L
2011. aug. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Utálom?? Olyan ideges leszek tőle, hogy majd szét tudok robbanni. A legkellemesebb pedig az, hogy a buszra felférünk kb 200-an, de mégis 350-en vagyunk rajta. Már volt, hogy picit az útjára segítettem embereket. Volt, hogy a könyökömet raktam rossz helyre, azt hiszem már kiabáltam is emiatt. Ha lehetőségem van arrébb lépek, de amikor jönnek utánam akkor iszonyatosan csúnyán nézek és be is szólok. Egyszerűen ki nem állhatom a hideg ráz attól, hogy hozzám érnek.
2011. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

a legköcsögebb dolog amúgy az ha rád tapadnak. Előveszed a telefont zenehallgatáshoz, elengeded egy pillanatra a kapaszkodót és ő megfogja. na azt orrbarúgnám! :D


Zöldkéz felfele ha igazam van :D

2011. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!