Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek visszafogottabb,...

Hogyan legyek visszafogottabb, szerenyebb?

Figyelt kérdés

mostanaban azt vettem eszre, hogy egyre jobban szeetnek hasonlitani a tesomra. ami nem baj, mert O a nagy peldakep . imadom. na nem ez a lenyeg. nagyon vidam tipus vagyok(O is) de o valahogy nem mutatja annyira ki. nem mondja el, hogy mit csinalt aznap. ellentetbe velem . minden reszletrol beszamolok. utana bezeg kapo a fejemhez, hogy en hulye most visszafogott szeretnek lenni megis mindent elmondok. nekem nincs annyi baratom mind neki. nekem csak vagy 3 van. neki vagy 300. sok kapcsolata van ellentetben velem. nem tudom miert van ez. talan azerrt nem beszelnek velem, nem birna, mert nem vagyok egy olyan mellkidobos plazacica? inkabb rocker fekete poloval tornacipovel es farmerszoknyaval?...nem ertem. regen mior kis pi*a voltam mindenki korulottem volt sok baratom volt..es most h megvaltoztam semmi, senkit sem erdeklek. nagyon rosz ez igy. pobalok olyan viszafogott lenni, mind a tesom es remenykede, hogy hatha olyan lehetek egyszer enis mint o.



bocs ha hosszu volt de ehez szolj hozza:)



bocsi a helyesiasi hibakert es h nincsenek ekezetek.



koszi h elolvastad:)



egy ketsegbe esett 13 eves lany:(


2010. jún. 15. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hol van pikácsunáj?
2010. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
normalis valszaokat varok...mi az a pika..izee..
2010. jún. 15. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezen szerintem úgy lehet segíteni, hogy próbálod kontrollálni magad. Mondjuk megállsz egy röpke pillanatra, végiggondolod, hogy mi az ami fontos, és csak azt mondod el. Az is segíthet valamilyen formában, ha visszafogottabb emberekkel barátkozol. Vagy rendszeresen csinálj valamit ami megnyugtat, mondjuk kortyolgass teát, olvass, hallgass nyugtató zenéket, sétálj sokat, vagy te tudod téged mi nyugtat meg... Próbálj valahogy lelassulni, pihenj, lustálkodj, gondolj mindent végig s azután cselekedj... Ilyesmik. :)


15/L

2010. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi:*:)
2010. jún. 21. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!