Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Linkelnétek olyan szetteket,...

Linkelnétek olyan szetteket, amelyek szerintetek illenek egy csinos, egyetemista lányhoz? (komolyabb, visszafogottabb, mégis csinos stílusra váltanék)

Figyelt kérdés
Elérkezettnek látom az időt az egyetem megkezdésével, hogy visszafogottabb, mégis csinos ruhákkal bővítsem ruhatáramat. Ennek kapcsán kérnék segítséget tőletek, kedves válaszolók!:)
2011. szept. 5. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. szept. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a képeket meg fogja-e nyitni, mert nekem most nem jöttek be sajnos. :( De azért belinkelem őket, hátha...


Szerintem hordhatnál csinos, fodros blúzokat, esetleg magasított derekú szoknyával, a blúzzal megegyező színű harisnyával, a szoknyával megegyező színű cipővel. Hozzá táska, kiegészítők.

[link]

[link] &iact=hc&vpx=317&vpy=167&dur=802&hovh=120&hovw=80&tx=173&ty=107&page=1&tbnh=120&tbnw=80&start=0&ndsp=40&ved=1t:429,r:26,s:0

[link]

[link]


Esetleg egyberuhák.


[link]

[link]

[link]

[link]


Hordhatsz blézereket is, nyugodtan vehetsz hozzá nadrágot.


[link]

[link]

[link]


És még egy kép:

[link]

2011. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm kedves második válaszoló!!:) Ment ám a felpontozás!!:):):)
2011. szept. 14. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!