Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a probléma azzal, ha nem...

Mi a probléma azzal, ha nem szeretem az erőltetett, nulla humortartalmú színpadi bohóckodást?

Figyelt kérdés

Nem szeretem az Irigy Hónaljmirigyet és társaikat. Számomra a humor nem itt kezdődik, hanem minimum egy R.I.P. Benny Hill-nél, Mr. Bean-nél, régebbi Gálvölgyi, Kató néni, megboldogult Antal Imre/Körmendi János féle poénoknál.


Miért vagyok sznob és miért kaptam meg tegnap itt, hogy többnek hiszem magam azért, mert hánynom kell az ilyen humortól?


2018. jún. 11. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ízlések és visszakézből pofonok.


Hozzátenném, semmi baj az ízléseddel, mi több...

2018. jún. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Mirigy addig volt jó míg valóban a zenélesből, zenei parodizálásból éltek. Na az fenomenális volt anno élőben (90'évek vége). De ez a TV2es erőltettett "viccparádé" ami nyomokban Körmendi Jánosos, Szombathy Gyulás bohózatot tartalmaz na az szánalmas.
2018. jún. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Önmagában nem baj az, hogy nem szereted. Sokan nem szeretik.

De az a véleménynyilvánítás, hogy "hánynod kell tőle", lenéző. Ne ítéld meg sem őket, sem az adott stílust kedvelőket, mert attól még lehetnek normális emberek, hohy más az ízlésük, mint neked.

Ha így teszel, nem fognak sznobnak tartani.

2018. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

azért akiket te felsoroltál néha IHM szinten nyomták, de ez saját vélemény, valszeg szimpatikusabbak, vagy csak a gyerekkorodat hozzák vissza.


amúgy meg nem tök mindegy, ez a legnagyobb problémád az életben?

2018. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés hogy jön a randizás témakörhöz? Jobb helye lenne az emberi tulajdonságoknál...
2018. jún. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!