Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, nektek probléma ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek probléma ha egy férfi fegyvereket tart?

Figyelt kérdés

Rengetegen kése van (20+), és ezalatt komoly darabokat kell érteni, melyek nem csak dísznek jók pl.

[link]


Emellett más típusú szúró/vágó eszközök, lég és airsoft fegyverek, katonai/túlélő felszerelések és öltözetek is gyarapítják a gyűjteményét.


Illetve jár lőtérre és szeretne fegyvertartási engedélyt szerezni lőfegyverekre.


Ami lemaradt, hogy kések készítésével maga is próbálkozik, illetve túlélő csomagokat állít össze magának.


Rengeteget olvas történelmi témákban, leginkább a háborúkra fókuszálva.


Ez számotokra izgalmas/érdekes vagy inkább riasztó, esetleg közömbös?


2018. márc. 26. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Számomra nagyon is izgalmas, én nagyon szeretem a történelmet, főleg a második világháborús könyveket, filmeket. A fegyverek, a tankok, a repülők mind nagyon érdekelnek.


37/N

2018. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Antid Oto ***** válasza:
88%
Hát, ezeket is lehet simogatni, de jobban szeretem, ha macskát vagy kutyát tart.
2018. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem probléma lenne, szerencsére eddig csak olyan férfiakkal akadtam össze, akik szintén ellenezték őket.
2018. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem a hátamban tartja őket, oké.
2018. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha rám csak a sajátját fogja, akkor nem probléma.
2018. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik ez a téma, így valószínűleg nekem probléma lenne.
2018. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak akkor problema, ha masrol nem lehet beszelgetni vele. Egyebkent szimpatikus, ha igy bele tud merulni valamibe, es en is nagyon szeretem a tortenelmet. Loteren is jartam mar parszor, habar van, hogy a celtabla helyett a fuvet talalom el.

20/L

2018. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha megszállottan, akkor igen.
2018. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen férfit. Sajnos elég fanatikus. Nem a fegyverek tartása a lényeg (mondjuk eddigi tanulmányaim során megszerzett tudás szerint az ilyen dolgok mindig rossz célba mutattak) hanem a fanatizmus,az,hogy megőrül értük es ezeken kívül más témája abszolút nincs is... Az ilyen kiábrándító. Ha félre is teszem az aggájaimat,akkor sem indulna túl jól egy ilyen megismerkedés (de az esélyt természetesen megkapná).
2018. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem problémás lenne, nem szeretem a fegyvereket. A viráglelkű férfiak jobban vonzanak.
2018. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!