Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a probléma velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma velem?

Figyelt kérdés

21 éves egyetemista srác vagyok. Szerintem és mások szerint is okos. Kedves, humoros embernek tartanak. A kinézetemmel sincs baj, sok embertől megkapom, hogy hogy lehetek én ilyen helyes srácként ennyi ideje egyedülálló.


Szóval a lényeg az, hogy sok lánnyal randiztam az elmúlt 2 évben, de semmi. Mióta egyetemista lettem, nem volt barátnőm. Igazából a második randinál tovább senkivel se jutottam. Általában hamar eljutok egy lánnyal a személyes találkozóig, gyorsan meggyőzöm őket, hogy érdemes rámszánni az időt. Egyébként megválogattam a partnereim, csak okos, vagy legalábbis annak tűnő, igazából átlagos és 90%-ban egyetemista csajokkal találkoztam. Jól elbeszélgettem mindegyikkel neten. Aztán a randikon is kedélyes társalgás ment általában velük, de amint lezajlik az első meeting utána nem írnak vissza egy idő után. Szóval nem mondják meg kerek-perec a találkozó végén, hogy köszi, viszlát. Volt olyan is, hogy én csalódtam, akkor megmondtam randi után, hogy, ne haragudj nem éreztem az összhangot, bocsi stb.


Szóval szerintem nagyon nem csinálok valamit jól a randikon. Természetesen viselkedem, magamat adom, tartom a szemkontaktust, mosolygok, ugyanolyan stílusban kommunikálok, ahogy előtte virtuálusan. Dee nem tudom, fogalmam sincs. Kezdem azt hinni, hogy bennem van a hiba. Bármilyen ötletet/tapasztalatot szívesen fogadok. És bocsánat a sok szóismétlésért...:)


2018. febr. 25. 01:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem szabad természetesen viselkedni, el kell játszani a végzet alfahímhjét, és a sikeresség irányába mutatni, nem szabad túlzásba vinni a mosolyt, keménynek kell látszódnod. Sajnos színház az egész, mint az állatoknál, mert az ember is az... Bár ezt nem szeretik beismerni, lásd itt lent.
2018. febr. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Amit csinálsz, azt lényegében bármelyik srác hozza, bármilyen randin. Nem különleges, nem férfias. Ha azt hozod, amit az #1 írt, akkor pár randi után sikered lesz. Tapasztalatból mondom.
2018. febr. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Eskü ki fogom próbálni.
2018. febr. 25. 01:46
 4/13 A kérdező kommentje:
De csak kísérlet gyanánt. De ha tényleg ez kell, akkor viszont csalódott leszek.
2018. febr. 25. 01:48
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

Vééégre valaki, aki hajlandó is adni a válaszokra! :D

A puding próbája az evés. Próbáld ki 10 lánynál, aztán meglátod, melyik módszer válik be jobban.

2018. febr. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is rengeteg lánnyal találkoztam már, de döntő többségben az ő részükről szűnt meg az érdeklődés felém. Én is hasonló tulajdonságokkal rendelkezem mint te és a nőkkel szemben támasztott igényeim is azonosnak mondhatók. Mindenki döbbent arccal értetlenkedik hogy miért nincs barátnőm, ilyen külső-belső adottságok mellett. Nem tudom, hogy mit csinálok rosszul, de eljutottam odáig hogy nem is érdekel. Én akkor is magamat adom! Akinek pedig ez nem tetszik, az így járt. Azzal nem illünk össze... Inkább a tanulmányaimra, sportra és a barátaimra fordítom az időmet.
2018. febr. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5%
Az #1-nek igaza lehet, osztom a véleményét. (#6-os voltam.)
2018. febr. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy utana tul ramenos ? (pl hogy talalkozzatok ujra) sok esetben szerintem ezzel van a baj . en is szakitottam meg valakivel kapcsolatot , mert egyszeruen ahanyszor ram irt minden harmasik sor utan az volt s kerdese,hogy mikor talalkozunk..
2018. febr. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

#8 ha meg nem kérdezte volna, akkor meg az lett volna a baj :)

Belga - Az a baj

2018. febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
:))
2018. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!