Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj ha 19 évesen nem vagyok...

Baj ha 19 évesen nem vagyok még felnőtt, hanem még egy "gyerek" és nem öltözködöm mindig húú de nőiesen hanem inkább olyan cserfes-vidáman? Egyáltalán mikor van ideje felnőni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mikor kb már egy éve melózol.
2010. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ugyan ,én msot estem vissza a gyermekkoromba:D (én is 19 vagyok)

már egy ideje kezdtem felnőttesebben viselkedni, normálisan öltözni és most visszaestem. sokmidnen változott az életemben és így éltem meg, újra olyan avgyok mint 15 évesen, és szeretem. maradj gyerek amíg csak tudsz, ők az igazán boldogok ^^

2010. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nők/lányok kb 25-30 már nem lesznek éretlenek de nem baj mert élvezd amig élsz...
2010. nov. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nemáár én nem akarok felnőni.:D
2010. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy is baj. Én még 23 évesen is kábé még tinilány voltam, éltem a rocker korszakomat. :D Most 25 vagyok, és csak úgy egy-két éve kezdtem el nőiesen öltözködni. Nincs ezzel semmi gond, öltözz úgy, ahogy jól érzed magad. 3 éve még én is hiteltelennek éreztem magam magas sarkúban, szoknyában. Most már nem. 25/N
2010. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

22 vagyok, de gyakran 16-nak néznek az utcán az öltözékem miatt. Szerinted? :D

(De komolyan, egy éve akartam csekket fizetni posán, kártyával. A postás nő kérdezte, hogy az enyém-e a kártya. Mondom igen. De az meg hogy lehet... Elgondolkodott, aztán konstatálta, hogy persze, junior kártyát már adnak 14 évesen is. Mondtam neki, hogy már 21 vagyok.... :D )


Felnőni akkor van értelme, mikor lelkileg is késznek érzed magad erre. Előtte semmiképpen nem érdemes, és talán nem is szabad.

2010. nov. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!