Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy bizonyos dolog miatt...

Egy bizonyos dolog miatt kialakult bennem az énekléshez fűződő lámpaláz, hogy győzhetném le?

Figyelt kérdés
Már rengetegen mondták milyen jó a hangom stb. Én magam is úgy érzem hogy elég jó, de nem merem megmutatni a világnak úgymond. Én már vettem fel hangfelvételre az éneklésem nem volt rossz se hamis de mintha nem is én eneklnék. Igazából lemondtam arról hogy valaha is énekeljek mások előtt.
2018. jún. 26. 18:15
 1/1 anonim válasza:
A lámpaláz természetes dolog. Idővel elmúlhat vagy csökkenhet. Amikor elkezdesz énekelni, magával kell ragadjon a zene, mert csak akkor lesz igazán jó, ha bele éled magad. És ekkor már nem foglalkozol a lámpalázzal, hiszen leköt a zene, a zenében lévő gondolat. Néhány fellépés után változni fog a hozzáállásod, a sikerélmén miatt könnyebb lesz. Vannak világsztárok akik izgulósak, vannak akik nem. Ha néhány szakmai erősítést kapsz, akkor érdemes ezzel próbáljozni. Egy zenekar jó megoldás lehet, ott mindíg kell egy jóhang, közöttük biztonságban érezheted magad.
2018. jún. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!