Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az álmomban nemtudom miér...

Kamondi.kevin kérdése:

Az álmomban nemtudom miér katanával vágom szét a gyerekek melkhasát nem tudom miért valaki tud seggiteni?

Figyelt kérdés

#katana #gerekek
2018. júl. 7. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Segíts magadon, tanulj meg helyesen írni!
2018. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kőszi ez aztán a ku**anagy segitség minek nézted meg ha csak kritizálsz engem?
2018. júl. 8. 09:53
 3/4 razol98 válasza:
100%

Hát ez érdekes....

1. Hány éves vagy?


2. Volt-e közöd mostanában japán kardhoz? Mármint film, játék, valós, vagy csak simán beszélgetésben, vagy csak szimplán szimpatizálsz a fegyverrel?


Ez így elég....tudod...beteges álom...ha te gyereke vagy....akkor gondolom van egy pár gyerek akivel nem jössz ki, és álmodban dolgozod fel ezt.


Ha felnőtt vagy azonnali hatállyal menj el terápiára....

2018. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ridamov ***** válasza:
56%
Szerintem hasonlókat mindenki szokott álmodni, szóval ha nem olyan gyakori, és nincs befolyással az életedre, akkor nincsen baj. (Mert ugye nálam sincs nagyon oka a hasonló álmoknak)
2019. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!