Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért gondolok borzasztó,...

Miért gondolok borzasztó, negatív dolgokra, amikor nem is akarok?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok és nem értem miért vagy hogyan hogy bárcsak meghalna a családom és a sírás kerülget mert imádom őket egytől egyig és az utolsó dolog ez lenne amit kívánnék..ezért nem értem. Mintha direkt provokálnám magam és rosszat akarnék saját magamnak ezekkel a gondolatokkal amiktől félek hogy lassan felemésztenek, ha nem múlik el vagy még rosszab, hogy beigazolódik. Lassan 1 hete szenvedek ettől és minden nap zokogok emiatt...nem tudom meddig fog tartani. Kérlek segítsen valaki.

2018. júl. 12. 16:19
 1/2 anonim válasza:

Hello!

Nekem is volt ilyen és néha még van is. Egyszerűen csak azért van mert kevés érzelmi behatás ér téged, és mivel a családod okozza, hozza ki belőled a legnyagobb érzelmeket ezért az agyad velük próbálja pótolni azokat.( ha hullámként fogod fel akkor a család okozza a legnagyobb amplítúdót ami miatt át tudsz lépni egy határt)

Szerezz egy barátnőt/Barátot, vagy egy jó társasághoz csapódj hozzá, szerezz élményket, kezd el élni az életed és nem lesz semmi gond. Találj ki új célokat magadnak.


(Ha valami van nyugodtan írj)

2018. júl. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismerős, és nem is gondolnád, hogy mennyire gyakori a problémád.

Ez egy kényszergondolat. Nem kell vele foglalkozni, ha hamar elmúlik magától. Ha azonban korábban is voltak ilyeneid, vagy ha nem múlik el és sok szenvedést okoz, akkor érdemes lesz elmesélni egy orvosnak.

2018. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!