Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg akarok halni, nincs már...

Meg akarok halni, nincs már kedvem tovább élni. Mégis miért érzem ezt 20 éves fiúként?

Figyelt kérdés
Úgy érzem én már mindent megtapasztaltam az életben amit akartam, nincs kedvem tovább semmihez. Annyi baj van az emberek életében nekem nincs se kedvem, se erőm ezekkel szembenézni. Annyira könnyű lenne csak úgy meghalni és akkor vége lenne mindennek, nem lenne semmi. Nem igazán értem magam mert látszólag minden rendben van velem: egyetemre járok, vannak barátaim, vannak hobbijaim, az anyagi helyzetünk sem rossz, tényleg nem tudom mitől van ez. Barátnőm még nem volt, régebben nagyon szerettem volna, most már az sem érdekel. Nem is kellenék egyikőjüknek sem. Úgy tűnik kopaszodok is, szóval 100%, hogy úgy végképp nem leszek jó pasi. Tehát ez sem motivál. A minap is úgy indultam el itthonról az autóval, hogy hátha történik valami és többet nem szállok ki belőle. Csak ez foglalkoztat, hogy hátha meghalok valahogy gyorsan a közeljövőbe. Az öngyilkossághoz viszont gyáva vagyok, úgyhogy nem értem. Régebben sem voltam egy pozitív ember de ez mostanra még jobban elhatalmasodott rajtam. Nagyon sajnálom és egyben csodálom azt a sok halálos beteget akik annyira szeretnének élni, mindent megtesznek azonban mégsem tehetik meg.

2017. dec. 1. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Dehogy akarsz te maghalni, csak keresed a feltűnést. Jó egy kicsit nyafogni, panaszkodni, aztán megy minden tovább a maga útján. Ha meg akarnál halni, már nem élnél.


Panaszkodj még kicsit, aztán szólunk a moderátoroknak, hoyg elég volt és töröljék a "kérdést".

2017. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne picsogjál már, mint egy kislány. Azt hiszed, hogy csak neked vannak ilyen “hatalmas” gondjaid. Szedd össze magad!
2017. dec. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak barátaid velük beszélj erről, vagy menj pszichológushoz!
2017. dec. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sok lánynak direkt tetszik egy kopasz fiú, úgyhogy ez nem gond.
2017. dec. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
73%
Istenem, aztán hogy miért lesz valaki depressziós? Pontosan ezért.. Leszóljuk, lenézzük a másikat, nem azt mondjuk amire valójában gondolunk , nem mutatjuk ki valójában mit is érzünk, mindent elemésztünk magunkban és ez előbb utóbb tönkretesz... az érzések azok amik valójában tönkretesznek, meg ez a mocskos szennyezett társadalom, ami csak kisziopolyoz belőlünk mindent,ami értékes ...Szánalmas, hogy valaki próbálja kiönteni a lelkét, próbál segítséget kérni ehelyett mások leszólják és viccet csinálnak belőle, hát ez az, ide süllyedt a társadalom...Elvégre ez az oldal azért van hogy tanácsot, segítséget esetleg útmutatást kérjünk nem? Akkor miért kell leszólni a másikat ha a problémájára szeretne megoldást találni? A depresszió nagyon is súlyos és komoly dolog, előbb utóbb tényleg tönkre tud valakit tenni mentálisan és fizikailag is, ezért hogy a fenébe képzeli bárki is aki még nem élt át vagy nem tapasztalt meg iylesmit és leszólja a másikat, hogy csak nyavajogni jön ide? Hát tessék ez egy nyomorult társadalom... Mégis ki akar ilyen viágban élni? Tehát ezzel csak azt akarom mondani, hogy én teljes mértékben megértelek kérdező és szomorú, hogy ahelyett, hogy az emberek segítenének másokon a semmibe veszik a problémáikat és átgázolnak az érzéseiken
2017. dec. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ne is az motiváljon, hogy jó pasi legyél, hanem motiváljon az, hogy amid van fordítsd jó dolgokra. Például segíts olyan embereknek, akiknek szükségük van Rád. Vagy ha annyira ki vagy az emberekből ábrándulva, akkor segíts állatokon. :) Ha ilyen mentalitású emberek között leszel még akár párt is találhatsz magadnak, aki valószínűleg nem azt fogja lesni, hogy hány hajszálad van, hanem azt, hogy jó szíved van vagy sem. :) Én szurkolok Neked! :)
2017. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
53%
Kérdező,ne akarj már megfelelni azoknak az idióta lányoknak,inkább légy önmagad! Ha valaki utál tég3d,az az ő baja nem a tiéd. Az ilyen #1 é #2 féle suttyók véleményét meg ignoráld,csak a neten van nagy pofájuk,élőben be vannak tolyva.
2017. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
kezdj drogozni, inni, cigizni, ajánlom a nihilista közösséget, csak csinálj dolgokat, ne moralizálj, ne gondolkozz, csak csinálj belső sugallatra dolgokat, ha meg úgy gondolod hogy nincs belső sugallat akkor erőszakold meg magad és csináld az ellenkezőjét, jobbra mennél menj balra, dobj fel egy érmét minden döntés előtt és döntsön az helyetted ha te nem tudsz...
2018. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!