Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv Számítástechnikai boltot...

L.robi kérdése:

Üdv Számítástechnikai boltot akarok nyitni? És milyen engedélyek kellenek, és menyibe lenne a papír munka? Negatív hozzá szólásokkal kíméljetek köszi.

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Vállalkozói igazolvány
2013. nov. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BM-Striker ***** válasza:

És sok pénz.


Jobb ha bele se kezdesz.


A legtöbb kisebb webáruház adót csal azért tud olcsón adni.

Egy Ipon szintű mellet nem lennél versenyképes.

A botlok sorra zárnak be, alig van forgalmuk, kiéve ha tudnak egy rendes szervizt üzemeltetni.

2013. nov. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, nincs rá kereslet, online webshopokkal úgysem tudod felvenni a versenyt. inkább ha csinálni akarod a vállalkozást és gépekkel foglalkozni, akkor javítás, karbantartás, hálózat kiépítés, ilyenekkel próbáld.
2013. nov. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pj0tr ***** válasza:

Értem én, hogy nem kérsz negatív kommentet, de ez olyan mintha Quasimodo megkérdezné, hogy szerintetek szép vagyok? De nem kér negatív kommentet.

Egyébként ha itt kérdezel ilyeneket, akkor totál esélytelen... Semmi energiát nem vagy hajlandó befektetni, csak benyomsz ide egy kérdést és várod a kész megoldást.

Keress egy ügyvédet és egy könyvelőt, akik mindent elmondanak. Igen pénzbe kerül, de most tényleg azt hiszed, hogy 0 befektetéssel és kockázattal milliókat fogsz keresni??? LoL

2013. nov. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!