Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert mondjak ram mindig hogy...

Miert mondjak ram mindig hogy büdös cigany?

Figyelt kérdés
mit artotam??

2018. júl. 14. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
hogy miket cselekedtél,azt nem irtad le,igy fogalma sincs senkinek,hogy miért mondják ezt rád. Miket csináltál? valakit bántottál? Esetleg nem fürdesz , nem tartod tisztán magad? Vagy egyszerüen normális vagy csak lenéznek?
2018. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
minden ciganyt lenneznek!!!
2018. júl. 14. 13:31
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem igaz. Ha tisztességesen dolgozol, normálisan viselkedsz emberek között és lehet veled értelmesen beszélgetni, nem hiszem, hogy lenéznének.
2018. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
amugy csak kivancsi voltam hogy mit reagalnak!!!!
2018. júl. 14. 14:05
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Ez a rendes cigányok átka. A magukat cigánynak tartó emberek között nagyon sok az olyan, aki nem illeszkedett be a többiek világába, iskolázatlan, buta, nemegyszer bűnöző.

Hogy hogyan oszlik meg az egyén felelőssége ebben az össztársadalmival sem mellékes kérdés, de ezt most nem bontom ki.

Az a baj, hogy a "látható" cigányságon belül igen kevés az igyekvő, tanult, dolgozni akaró ember. S őket visszahúzza maga a cigányság is, s a nem cigányok is.

Sajnos erre rálapátol még az is, hogy a jelentős társadalmi befolyást szerzettekről is kiderül, hogy nem tisztességes. Így elég nehéz kitörni.

Azért írom, hogy látható cigányság, mert sok olyan felebarátunk is van, aki genetikailag ugyan cigány származású, de ő maga, szülei, nagyszülei is már teljesen asszimilálódtak, önmagukat sem tarják cigánynak, nem is úgy élnek, mint a (lumpen) cigányok.

Ha te a dolgos, tanult (nem feltétlenül felsőfokúra gondolok) ember vagy, akkor teljesen együtt tudok veled érezni.

Ám ha olyan suttyó vagy, mint mondjuk Győzike, akkor ne csodálkozz! És még ő sem a legalja.

Naponta cigányok között vagyok kénytelen utazni.

Büdösek, koszosak. Sokuk húgyszagú. Csak ordítva tudnak beszélni, söröznek a villamoson, s mindenkinek beszólnak.

Ilyeneknek nem vagyok hajlandó pártját fogni.

2018. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
utolso valaszolo eleg vicces vagy csak kivancsi voltam en egy kozgolou vagyok!!! nem az ijen cigany amikröl elöbb beszeltel!!
2018. júl. 14. 15:17
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Semmi vicceset nem írtam. Mi az a kozgolou?
2018. júl. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
és ti miért mondjátok a magyarokra hogy büdös paraszt?
2018. júl. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mert az vagy
2020. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ha te a dolgos, tanult (nem feltétlenül felsőfokúra gondolok) ember vagy, mint mondjuk Farkas Zotya, akkor teljesen együtt tudok veled érezni.


Ám ha olyan suttyó vagy, mint mondjuk Győzike, akkor ne csodálkozz! És még ő sem a legalja.

2020. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!