Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert vagyok ilyen? Ez normális?

Miert vagyok ilyen? Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért vagyok ilyen, de mindig mindenkit megsajnálok , lehet hülyén hangzik de egy legyet sem merek leütni mert bele gondolok hogy mindenkinek egy elete van es nem akarom elvenni az övét... vagy multkor a kutyám el akart kapni egy egeret és én az egeret sajnáltam meg hogy szegeny meg ne haljon ... vagy ha valamiböl egy darab van (kaja) akkor nem eszem meg mások elöl hogy másnak jusson ... vagy pl multkor volt hogy tesom töltötte a telefonját de a kabel nem ert el az ágyához és ugy kellett telefonoznia hogy ült és megsajnáltam és mondtam feküdjön le a helyemre mert ott elér és én felálltam.Vagy ha testvéremmel veszekedek akkor aztán elkezdek sírni hogy miért beszéltem így vele. Ilyen hülyesegek de nem birom ki hogy ne sajnáljak meg minden szart... ha egy 6eves gyerek lennék akkor azt mondom “normális” csakhogy 18 éves lány vagyok... ez már beteges nem?

#Lány-18
2018. aug. 2. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem beteges, csak érzékeny vagy. Próbálj nem belegondolni mások helyzetébe. Erősítsd a lelkedet.
2018. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális vagy nyugi.

Kicsit én is olyan vagyok, mint te.

Egyszerűen csak nagyon önzetlen és lelkiismeretes ember vagy, amivel nincs is semmi gond egészen addig, amíg nem lesz bajod belőle. Sajnos meg kell tanulni néha kicsit "önzőnek" lenni a mai világban, máskülönben sokat fogsz csalódni és sokan átgyalogolhatnak rajtad.

2018. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem beteges, csak nagyon érzékeny vagy. :)
2018. aug. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fura én eddig sohasem találkoztam önzetlen lánnyal, lehet te vagy a fehér Zorró? Ne sajnálj meg mindenkit, mert kihasználnak, persze az önzőséget se vidd túlzásba.
2018. aug. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne beteges? Tökre cuki, több ilyen lány kellene!
2019. jan. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!