Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt életed során a legkíno...

Mi volt életed során a legkínosabb élményed?

Figyelt kérdés
egyszer az egyetem legforgalmasabb WC-jébe ...hát kakiltam.. de nem akart lemenni a kis kulabá, amit alkottam, a wc előtt meg már vártak a következők... így wc papírral ki kellett halásznom a wcben álló vízből, hogy kidobjam... nő vagyok.. nagyon gáz volt
2018. aug. 8. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szar lehet nőnek lenni. Egy férfi bátran ott hagyta volna - még tán rá is kacsint a következőre. :D
2018. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, a klozett öblítő rendszerét nem te gyártottad, így amiatt nem neked kell pironkodni; a végtermék viszont már a te műved, de ha kézzel meg tudtad fogni, akkor abban sem lehet kivetnivalót találni. Őszintén szólva nem tudom, mi ezzel a probléma, főleg ha nem álmaid pasija használta utánad a WC-t... :)
2018. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!