Félsz a haláltól?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 05:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
81%
Néha inkább várom. Mármint a sajátomat.
2008. nov. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
97%
Miért félnék,ugyis eljön ha tetszik ha nem.
2008. nov. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
99%
inkább a halál bizonyos nemeitől, amikben sokat kell szenvedni. meg a haldoklástól, a tudattól, hogy ennyi volt, akármit tettem, azt már nem tudom helyrehozni. a halál utáni életben nem hiszek, úgyhogy attól nem félek
2008. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
95%
Egyet értek az előttem szólóval. A halál nemétől inkább, de amúgy meg nem gondolkozom ezen. Inkább attól félek, hogy elvesztek valakit, aki fontos nekem.
2008. nov. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim válasza:
98%

Az ember nem a haláltól fél, hanem attól, hogy szenvedni fog, félünk a fájdalomtól!

Mindenki fél, szerintem.

Amikor elgondolom, hogy meg fogok halni, mindig arra gondolok, hogy hogyan lehetséges ez, mert úgy érzem, mintha én mindig is léteztem volna, tehát nem halhatok meg!

A testem meghal, eltemetik, de én tök mindegy hol vagyok, vagyok és kész. Mindig is voltam és leszek is.

ááááá, nem tudom másként megfogalmazni....

2008. nov. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
94%
Én sem a haláltól félek, inkább attól hogyan halok majd meg. Félek, h elevenen elégek vagy hogy súlyos betegségem lesz és évekig szenvedek majd. De magától a haláltól nem. azt úgysem tudom befolyásolni. így is - úgy is eljön.
2008. nov. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
95%
Én is sokszor gondolkodom ezen....és nagyon félek s mindig könnyek szöknek a szemembe!Félek attól h fájni fog,hogy nem leszek többé de másnap újra süt a nap az emberek úgyanúgy mennek tovább az utcákon...élik tovább az életüket! S néhány év múlva már semki nem emlékszik rám,senkinek nem fáj h nem vagyok...nem marad utánam semmi! Szóval értitek attól h csak úgy elmennek mellettünk idővel s fáldalom elmúlik! Még élni szeretnék nagyon nagyon sokáig! S majd öregen ágyban párnák közt.....
2008. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
97%

Hát, nem mondanám, hogy félek a haláltól, de szeretném elkerülni. Nem érdekel a fájdalom, inkább szenvednék hetekig a halálom pillanatában, ha ezzel kitolhatnám az életem hosszát. Legszívesebben örökké élnék.

A hat éves kisöcsém fogalmazta meg jól az érzéseimet, amikor azt mondta, hogy ő sosem akar felnőni és megöregedni, hanem kisfiú akar maradni és sosem fog meghalni.

2008. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
93%
Ha félnék a haláltól, akkor nem tudnék nyugodtan élni. Szerintem nincs olyan ember aki konkrétan fél, mert az átitatja az egész életét és csak keserűséget okoz. persze, most az egészséges emberekről beszélek. Aki mondjuk rákos az biztos fél, de kűzdeni kell! Majd ha idősebb leszek elgondolkozok ezen újra, egyelőre nem is akarok félni.
2008. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
35%
Nemfélek, sőtt. Jólenne ha már jönne értem.
2008. nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!