Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A haláltól félsz vagy ami...

A haláltól félsz vagy ami útána következik?

Figyelt kérdés
Én személyszerint az ismeretlentől félek ,mert senki élő nem tudhatja mi következik útána.
2010. nov. 6. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Én meg egyiktől se. Én csak a helyesírási hibáktól félek :(
2010. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Neménvagyokaz ***** válasza:
87%
Én nem félek a haláltól, mert minek féljek olyantól ami úgyis eljön egyszer, elfogadom hogy ha itt az idő meghalok és kész. Attól sem félek mi van a halál után, igazából nem is érdekel mi van a halál után úgyis megtudom időben.
2010. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Magától a haláltól nem félek. Inkább az, hogy nem tudom mi van utána. Ha tudhatnánk,fel tudnánk készülni. Inkább attól félek, hogy nem lehetek azokkal akiket szeretek. :(
2010. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
attól a sok szartól ami közvetlen előtte van.
2010. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

én meg magától a haláltól félek.

állítólag tényleg létezik az a fény az "alagút végén"

2010. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
én attól félek h a halál nemlétezik hanem csak alszol egy hosszút mint a medvék és közbe eltemetnek érzed ahogy a koporsóban a kukacok felfalnak vagy hogy 1000 fokon égsz :S
2010. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

Én egyiktől sem, van attól sokkal rosszabb is, lehet hogy a föld a pokol... ne tévesszen meg a konvektor, itt sokan szenvednek...


Amúgy nem lehet olyan rossz, még senki sem jött vissza panaszkodni : )

2010. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

én attól félek, hogy hogyan halok meg, nem lenne jó ha fájdalmak közt halnék meg

amúgy nem félek sem a haláltól, sem pedig attól ami utána van, mert szerintem nincs semmi és miért is lenne, ahány vallás annyi feltételezés

2010. nov. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem félek egyiktől se, az életnél rosszabb nem lehet.
2010. nov. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én attól félek, hogy a halál túl messze van még.
2010. nov. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!