Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyan fosul érzem magam, a...

Olyan fosul érzem magam, a szüleim miért nem gondoltak rám mikor kisebb voltam?

Figyelt kérdés

16/f vagyok és már régóta kellene fogszabályzó, már valamikor lesz is ,a gond az hogy nekem még az is probléma hogy szóljak nekik hogy már kéne.


tudom hogy ezen kár rágódni ,talán meg is edződök tőle lelkileg(vagy összeroppanok) ,de nem igazán van merszem szólni nekik "hogy már szeretnék fogszabályzót"


engem már az is zavar hogy ha rövidebb hajjal megyek be az osztályterembe:S, áhh még a fogszabolcsXD , pedig tényleg baromira szükségem van rá.


hmmm ,honnan vegyem azt a hatalmas erőt ,ami másnak természetes?:S


2010. jún. 21. 16:10
 1/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy ez baromi lányos dolog(érzékenység) és nagyon rühellem is:(
2010. jún. 21. 16:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Én nemrég kértem meg Apukámat, bár ha lehetséges csak éjszakait szeretnék. Eddig furán gondoltam a fogszabályzós pasikra, de tegnap láttam egyet, és személy szerint nálam nem rontotta az összképet. Úgyhogy hajrá, szerintem nem para. 15/l
2010. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Létezik még iskolai fogászat?

Ha igen, máris itt a megoldás, ha te magad kínosnak tartod szólni.

Fogszabolcs: nagyon vicces elnevezés, tetszik!!! :)


Szóval szabi nem ciki, és szép fogaid lesznek igazi felnőtt korodra.

2010. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jaja, azt én is tudom ,de ez az átmeneti időszak nem nyeri el a tetszésem:(
2010. jún. 21. 17:49
 5/7 A kérdező kommentje:
ezt is furának tartom hogy nem gáz:S, mert nekem valahogy az:D
2010. jún. 21. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A tett halála a tökölődés. Ha most nem kéred meg őket, akkor később se mered, tehát légy férfi! Nem cink a fogszabályozó. :)
2010. jún. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem akarok lekvár lenni..
2010. jún. 22. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!