Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék? Ha lenne rá...

Mit tehetnék? Ha lenne rá pénzem már rég plasztikai műtétek tucatjait csináltattam volna meg!

Figyelt kérdés

Az orrom túl nagy.

Tiszta pattanás az arcom valami rohadt börátültetéssel megcsináltatnám.

Akár egy disznó szőrtelen seggét is felrakhatnák, ha működne! Komolyan!

Kövér vagyok és túl széles a csípőm.

165cm maximum...

A seggem se tetszik a szám is túl kicsi.

Szerintem a kezem is ronda, jah és túl nagyok a füleim.

Jah,és a szőrösödésből is elegem van!


F17


2010. jún. 21. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Keress sok pénzt!

Most komolyan, mit tudsz tenni? Semmit. Ha nem írtam volna le, akkor is.

Egy módszer van, bele kell törődni. Ennyi idősen én is egy csomó mindent változtattam volna meg magamon. Most is, csak már beláttam, hogy nem szomorkodhatok egész életemben azon, hogy mondjuk kicsik a melleim.

Majd ha lesz sok pénzem, akkor elgondolkozom a műtéten. Neked is ezt ajánlom, addig teljesen felesleges ezen rágnod marad, csak rosszabb lesz.

2010. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De így nem lehet élni!

Ma a bevásárlóközponti mosdóban belenéztem a tükörbe és inkább hazajöttem minthogy engem lássanak az emberek...

2010. jún. 21. 20:55
 3/6 anonim válasza:
Az orrodat fesd le sminkkel ugyanis vannak oan eszközök, amikkel optikailag kisebbé teheted.. a ragyáidra vegyé profi krémet, az beválik ne szaros clean&cleart. húzzá futni azt lefogysz.. talán még a bőröd is szép lesz. a széles csípőre buknak a pasik foggyá le derékba jó lesz az összkép. a seggedre végezz seggfeszesítő gyakorlatot azt kóser lesz is. a a füleidet takard el a hajaddal, a kezedre húzzá kesztyűt és vegyél villanyborotvát/epilátort/szőrtelenítőkrémet.. és tanulj önbizalmat. nesze neked máris megvan oldva a gondod..
2010. jún. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az előzőnek írnám minden jó amit írtál csak ő a F17ből gondolom hogy fiú.Lehet nemakarja hogy bejöjjön a pasiknál :)

De viccet félretéve a futás abban is segít.

2010. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rabolj bankot
2010. jún. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hova húzzak kesztyút nyáron? Idióta paraszt
2010. júl. 4. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!