Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit is kezdjek magammal?

Mit is kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha kicsit hosszura sikerul de koszonom,annak aki elolvassa. Tehat 12.-es éppen lassan erettsegi elott allo lany vagyok. Igazabol arra lennek kivancsi hogy masoknak idegeneknek mi a velemenyuk. En legszivesebben nem szeretnek tovabb tanulni csak egy nagyon jo fodrasznak kitanulni, imadok a baratnoimnek hajat fonni a regi jatekbabáim hajat is mindig megmostam balzsamoztam levagtam szaritottam ugy erzem ez lenne az a munka amiben oromomet lelem es szivesen kelek fel reggel ha dolgoznom kell menni. Ezt az otletemet a parom es a baratnoim tamogatjak,de pl az osztalyfonokom es a szuleim nem. Szuleim szerint ez egy szar munka sokat kell allni es nemis keres olyan jol. Szerintuk mindenkepp egyetem kell. Osztalyfonokomnek amikor ezt mondtam h haat talan fodraszat azt mondta h hat ne mert hogy en tanulok es sokkal tobb van bennem egy szimpla fodrasznal. Tanulni valoban tanulok, jo eredmenyeim vannak altalanos 8-ig kituno voltam most 11 ev vegen 4.5 atlagom lett, ami valoban nem volt rossz. En is ertem hogy a diploma mennyire jo meg egyetem stb de ugy erzem utna hiaba tanulnek nem orulnek annak amit csinalok,mellesleg semmi biztositek arra,hogy jol fizeto allast kapok majd. Persze tokjok ezek a jol fizeto allasok de en nem vagyok biztos benne hogy pl oda is boldogan mennek be dolgozni reggel. Szoval igazabol nem nagyon tudom mi legyen:(

Ezekrol a dolgokrol erdekelne masok velemenye.

Koszonom a valaszokat!



2018. szept. 6. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézegess felvin egyetemi szakokat, hátha megtetszik valamelyik.

Ha pedig nem, akkor elmész fodrásznak. Inkább legyen egy szakmád, amit élvezel. Éhen halni nem fogsz fodrászként, max nem mész évente nyaralni. De ha te ezt szeretnéd csinálni, és nem számít a pénz, akkor csináld ezt.

2018. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!