Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek magammal, kérem...

Mit kezdjek magammal, kérem valaki segítsen?

Figyelt kérdés
Mit csináljak,mibe kezdjek bele 17 évesen haszontalannak érzem magam már úgyérzem hogy nincs mit kezdjek magammal,alig vannak rendes barátaim,amit szeretek azt nem csinálhatom,például kirándulni,természetbe kikapcsolódni,vagy a kedvenc hobbijaim csinálni,nem tudok igazán boldog lenni már vagy 3-4 éve,szüleimnek nem beszélek a problémáimról mert szerintem nem rájuk tartozik(ezt csak azok kedvéért írtam akiket érdekelne az indokom),nincs egy barátnőm se akivel boldog lehetnék,nagyon el vagyok keseredve minden miatt,nem tudom mit csináljak kérlek segítsetek,mondjatok valamit mit kezdjek magammal,nem kéne már ebbe a korba így éreznem magam,csak egyszer vagyok fiatal. :(
2018. aug. 7. 20:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Néha már úgy próbálom magam nyugtatni hogy magam mellé képzelek valakit akibe nagyon megbízok és elképzelem hogy megnyugyat,hogy erőt ad nekem mindenhez és hogy minden rosszból valami jót hoz ki és azzal nyugtat engem.Éd csak így tudom magam megnyugtatni.
2018. aug. 8. 11:52
 2/6 anonim válasza:
Szerintem a bizalmas problémáidat csak is a szüleiddel tudnád rendesen megbeszélni, sőt azt akarják, hogy boldog fiatal éveid legyenek, vagyis az egész életed. Bátran fordulj hozzájuk, kérd a segítségüket, és biztos lehetsz abban hogy az összes gondjaid meg fognak oldódni. Szerintem támogatni fognak ebben, csak bízzál bennük, és ne a saját értelmedre próbálj támaszkodni, hanem a tapasztalatukra.
2018. aug. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszi. :)
2018. aug. 8. 15:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én is hasonló helyzetben vagyok.
2018. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Olvasd el Eckhart Tolle Új Föld című könyvét,17 évesen már érdekelni fog és talán néhány választ is kaphatsz a kérdéseidre :)
2018. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen. :)
2018. aug. 8. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!