Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek magammal? Olyan...

Mit kezdjek magammal? Olyan kilátástalan minden, nem találok állást, semmi sem jön össze.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves lány vagyok , egy kis faluban lakom. Most végeztem az egyetemen egy felsőoktatási szakképzést, de nem tudok elhelyezkedni sehol sem vele , csak Pesten lenne jó. (Terveztem a BA-t , de nem indult el a szak)

Az elmúlt időben több helyen voltam állásinterjún, de nem jártam sikerrel. Volt, amit én utasítottam el, mert teljesen más volt hírdetve , volt ahová behívtak, majd közölték velem, hogy nőket nem alkalmaznak.( Akkor minek hívtak be ?)


Pályakezdő munkanélkülinek számítok most ?

Mit tehetnék? Próbálkozzak a Munkaügyi Központban?


2018. júl. 27. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Munkáltatók kedvezményt kaphatnak pályakezdők alkalmazására, ennek nézz utána és használd fel.


A munkakeresés ilyen, sokat kell menni a munkahely után. Sokat.


A legszarabb, hogy rövid időn belül még el is hiszi az ember, hogy nem kell senkinek. Pedig csak kellően sok helyet kell megkeresni, hogy akinek szüksége van a munkádra az megtaláljon.

2018. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2018. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!