Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kezdjek el társasági...

Hogyan kezdjek el társasági életet élni?

Figyelt kérdés

16/F vagyok. Most hogy elkezdődött a nyári szünet, a napjaim nem telnek mással,minthogy itt ülök a gép előtt és unom magam.

Osztálytársaimmal nem nagyon találom meg a közös hangot szóval ők kilőve.

Környékemen van pár lány barátom (13-14 évesek) akikkel jóban vagyok és a múltkor már majdnem csináltunk együtt valamit. Hogy kezdjek el társasági életet élni, több barátra szert tenni és népszerűbb lenni, mert senki nem hív sehova és MSN-en se ír rám nagyon senki a lányokon kívül.

Szóval azt akarom nagyrészben elérni, hogy hívjanak el engem sok helyre és felkeltsem az érdeklődésüket irántam és hogy ne azzal teljenek a mindennapjaim hogy itt ülök és izzasztom magam a gép előtt, mert már nagyon unom. Sok éve ez megy már. Életről is alig tudok valamit..hogy mi hogy megy. Nem akarom hogy így menjen tovább az életem, hogy a gépemmel vagyok puszi barát.


2010. jún. 22. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Bäszd ki a gépet a picsäba. Nélküle ott lesz benned a kényszer, h csinálj vmit. Meg nem kötelező csak veled egykorúakkal haverkodni. Találd már fel magad! :D
2010. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D Hát ez nem annyira sokatmondó :S Ennél bővebb és értelmesebb válaszokat várnék :S
2010. jún. 22. 16:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolod h a szociálisabb emberek, ki kérték valakinek a tanácsát, mielőtt azok lettek? Ezt nem neten keresztül kéne megérdeklődnöd, kérdez meg inkább valakit, a környezetedből.
2010. jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát oké ,de kit?
2010. jún. 22. 17:18
 5/9 anonim válasza:
Talán a szüleidat:)
2010. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kényszerítsd bele magad olyan helyzetekbe ahol emberekkel kell kapcsolatba lépned.
2010. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lépj ki a lakásból ! Kicsit későn ébredtél fel, palikám, de még nem veszett sok ! A legcélszerűbb az, hogy szerezz haverokat, DE NEM AZ INTERNETEN

Menj el egy parkba, strandra, játszótérre, diszkóba, ahova csak akarsz és beszélgess az emberekkel. Furcsának találod ezt ? Én is azt, hogy 16 évesen még házi bogár vagy

Adhatnék tanácsot, hogy hogyan rendszerezd magad otthon is, illetve, hogy hogyan erősitsd az imidzsedet meg a kisugárzásodat, hogy jobban menjenek a kapcsolataid, de hosszú lenne és te még el sem kezdtél ismerkedni. Amikor már lesz pár ismerősöd, haverod, akiket természetesen egyedül szereztél, akkor még talán beszélhetünk

De hidd el, hogy ezt az első lépést senki sem teheti meg helyetted és ezt a lépést nem lehet átugrani.

Szóval járj magabiztosan, emelt fővel, határozott nézéssel, nyitott arccal és légy mindig szimpatikus mások előtt. Ne félj, nem te vagy az egyedüli ilyen helyzetben, az emberek meg úgyis szeretnek ismerkedni !

Buzditson az még jobban, hogy majd miután beszerezel igy pár ismerőst, megirod ide nekünk. Vagy találj ki akármit, ami kedvet adjon

Sok Sikert ! És ne feledd, hogy a te kezedben van az egész

2010. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

19:38 Köszi szépen :)

Hasznos válasz. Felpontozlak érte :)

Jöhetnék még a válaszok egész nyugodtan

2010. jún. 22. 20:32
 9/9 A kérdező kommentje:
Adhatnál Emailt vagy valamit hogy ha ez megvan tudjak veled kapcsolatba kerülni :S :)
2010. jún. 22. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!