Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek boldog ember?...

Hogyan legyek boldog ember? Hogyan tudjak hinni magamban?

Figyelt kérdés

20/F

Felvidékről származom. Fogok igyekezni, helyesen írni.


Nem mondom, hogy nem tudom milyen jó srác vagyok, de próbálok jó ember lenni, kedves az emberekhez, jószívű lenni, egy szóval segíteni másokon ha tudok.


Másokról el tudom képzelni, hogy boldogok lesznek, és én magamról ezt nem tudom elképzeni, miért? Mindig változékony a kedvem. Egyszer jó kedvem van, másodszor még depresszióban küzködök. Érzékeny vagyok, már olyan téren, hogy megérzem az olyan dolgokat a ROSSZ dolgokat, ami végett csalódott leszek, és szomorú, vajon nekem miért nem lehet ilyen szerencsém.



Igazán nem dicsérem magam, hogy milyen jó gyerek vagyok, de igazán nem fogyasztok alkoholt, nem cigizem, nem járok bulizni, se nem fekszek össze akármilyen lányokkal (kinek kelletnék, milyen lánynak). Nem tudok egyszóban hinni magamban, hogy megtalálom az igazit, mert ha jól alakul a dolog egy lánnyal, irogatunk, tervezzük a találkozást, és mindig valami elromlik, nem ír vissza, de nem tudom miért. Ez már annyira le nyom tisztára idegileg, hogy depressziós maradok ez végett. Se barátaim, se baratnőm. Ez így nem mehet tovább, valahol kell változás, csak nem tudom hol. Sírnék, ordítanék, mert már nem bírom ezt a nyomást, ami bennem van, szenvedek legbelül. Nem tudom miért vagyok ennyire szerencsétlen, egyszóval nem tudom. Igazán a hajamot megcsinálom, parfümöt használok, de semmi nem jön be, semmi, egyaltalán semmi. Járok dolgozni iskolás műszakra, de nem tudom magamhoz húzni a lányokat, nem tudom mivel magamhoz húzni a lányokat. Csendes, túl csendes vagyok, de ha megismerekedek egy lánnyal, felszabadulok, és jobban érzem magam, mert jó érzés, hogy van érdeklődése a lánynak ismerkednie.



Hol változzak meg? Miben, hol a hiba? Kérlek segítsetek.


Köszönöm a válaszokat.


2018. szept. 18. 18:52
 1/3 A kérdező kommentje:
*Még azt megemlítem, hogy akikről el tudom képzelni, hogy boldogok lesznek, és hidjétek el, hogy boldogok is, mostanáig némelyikek. De magamról nem tudom ezt elképzelni, nem tudom miért.
2018. szept. 18. 18:54
 2/3 anonim válasza:
A legtobb tinedzser kuzd ezzel am. Nincs ekezetem bocs. A problemad igen gyakori, a korodbeli fiatalok sajnos nem tudjak mit akarnak kezdeni magukkal, ezert erzik h boldogtalanok. Az ido ertekes de meg ertekesebb ha rajossz nincs szukseged egy lanyra h boldog legyel. Toltsd az idod olvasassal talalj hobbit legyel egyedul amig nem jon valaki aki tetszik. Rajzolj az sokat segit.
2018. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek érzik, milyen céllal közeledsz feléjük. Bennem legalábbis van egy antenna, s ha egy fiú randira hív, ismerkedni akar, érzem, hogy milyenek a szándékai. Nem azt mondom, hogy neked rossz szándékaid vannak, de a Te célod így azok alapján amit írtál, hogy találj egy lányt, valakit, akinek tetszel. Tehát nekem elég kétségbeesettnek tűnik a keresgetésed. Ami érthető, de én személy szerint menekülök az ilyen fiúktól. A tanácsom az, hogy probálj meg magadra koncentrálni. Én is voltam ilyen korszakban, amikor csak azt láttam magam előtt, hogy jaj, senkinek nem kellek...de ez azért volt, mert én önmagamat utáltam, persze, hogy senkivel nem tudtam kialaktani kapcsolatot. Aztán rájöttem, azzal, hogy hajszoltam a párkapcsolatokat, azzal is csak azt az űrt próbáltam betömni, ami belül volt s mit csak Én magam tudok "betömni" - nem kívül kezdtem el keresni a visszaigazolást, hanem belül a szeretetet. Keress valami sportot, hobbit, ami lefoglal, amit szeretsz, esetleg közösséget, ahol jó lenni, ezek önbizalmat fognak adni! Próbáld meg elfogadni magadat és a helyzetedet (persze ez nem megy egyik napról a másikra), ahol épp vagy, felfedezni a jó dolgokat önmagadban. Ha elkezdesz megbékélni azzal, aki vagy, akkor önmaguktól fognak jönni a dolgok, nem erőltetésből. Ha egyedül nem megy, vagy gyorsabban szeretnél fejlődni, egy szakember is sokat tud segíteni. Sok sikert! :) L/26
2019. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!