Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elvesztem magamban. Mit...

Elvesztem magamban. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Azt hiszem meg fogok őrülni. Rá fogok szokni valami hülyeségere, legyen az kábítószer vagy pia. Nem bírom tovább.

Kell valami/ki hogy ne adjam fel, hogy legyen értelme a küzdésemnek. Kellene biztató szó, egy megváltó új irány, egy új terv egy új ötlet. Elegem van. Hol is kezdjem?

Nincs szerintem semmim. Senkim. Nincs egy normális valami amit magaménak tekinthetnék, őrizgethetnék.Egyedül vagyok, és nem tudom mit kezdjek magammal.

Valaki bízatatna? Ötlet? Tanács?



Barátnőm (jóuval idősebb nálam) természetgyógyász. Járok természetgyógyászhoz allergia kivizsgálás miatt ez független a tulajdonságokat felolvasta, minden tulajdonság jó volt egyet kivéve. Zsarnok. Mit is jelent?

Félek. Félek attól hogy tényleg az vagyok. Mindenki ezt vágja a fejemhez hogy zsarnok!

Nah látod? Ez zsarnok volt!

Kérdezted mi az a zsarnok! Ez az!


,,Rab vagyok a titkok között: melyeket úgy hivnak hogy én"

Elvesztem magamban. Elegem van. Mit tegyek hogy leszálljanak rólam?


Segítség? Félek magamtól!

15/l



2017. aug. 23. 22:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hűha .

Te aztán szépen tudsz fogalmazni.

De miért pont zsarnok? :O

Az idézetedben kissé magamra ismertem.

2017. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen fogalmazási készséggel kezdj el írni:D Zsarnoknak lehet azért hívnak, mert majdnem mindenbe van beleszólásod? Csak tippelek, ha már így írsz, gondolom van annyi intelligenciád, hogy lehessen mindenről véleményed
2017. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha viszont így van, akkor azért félsz, mert okos vagy. Így alaptalan a félelmed.


2.voltam

2017. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
Pszichiáter, te is tudod a választ, ne halogasd, még nem basztad el az életed... egyenlőre
2017. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 vkka ***** válasza:
83%

Van egy story. Kicsit mindenki máshogy ismeri, én így:

A rabbihoz odamegy a jó zsidó és megkéri, hogy mondjon valami olyan bölcsességet ami akkor is jól esik amikor épp jól megy a sora és akkor is ha épp rosszul. A rabbi sokat gondolkozott és végül ezt mondta a zsidónak: "El fog múlni."


Most neked is csak ezt tudom tanácsolni. Akárhogy is érzed magad, akármi is van veled/körülötted.... el fog múlni.

15 évesen ezt még nehéz elhinni, akkor nekem sem ment mindig. Hidd el!

2017. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen személyiségtesztes vackokat felejtsd el. Már azzal is megcáfoltad, hogy elgondolkodtál azon, milyen ember vagy, és nem szeretnél olyan lenni.

Szóval maradjunk annyiban, hogy jó ember vagy, és az írással megpróbálkozhatnál. Wattpad-re pakolj fel írásokat, de ígérd meg, hogy küldesz linket, hogy elolvashassam, mert érdekel! :)

2017. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hazudtam. 13 évesen máshogyan látom a világot.

Láttam sok szörnyűséget, és sok jót is. Történelem író eseményekben volt részem. És mégis teljesen magam alatt vagyok. Össze vagyok zavarva, és kétségbe vagyok esve. Kisirott szemekkel fekszem az ágyban, és félek hogy elnyel.



Köszönöm a gyors válaszokat. Nem szeretek hazudni. Főleg nem az eletkorommal. Bocsánat.


Miután a tulajdonságokat felolvasta, diagnosztizalta a laktóz érzékenységet, glutén érzékenységet. Nehéz lesz átállni, ezért is félek

/ tem.

Nem tudom hogy még mindig félek-e.

2017. aug. 23. 22:52
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Bárki vagy, fogadd el magad. Ha tudsz váloztass, ha akarsz s tudsz változtass. A manipuláció áldozata vagy, cél önmagad megvetése. Erre egy teljes iparág épül, és nagyon jól megélnek belőle.
2017. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerinted miben gyökerezik a problémád? Szerintem csak túl érzékeny vagy, én is ilyen vagyok.
2017. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Bocsánat, de eszembe jutott még egy idézet, nem bírom megállni hogy le ne írjam :D

"azt hiszem saját magam képzeletbeli barátja vagyok. Csak túl sokszor győzöm le azt az oldalamat aminek igazán szurkoltam hogy nyerjen,,

2017. aug. 23. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!