Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mással is előfordult már?

Mással is előfordult már?

Figyelt kérdés
Szóval fejben mindent lepörgetek hogy minek hogyan kellene mennie. De a valóságban már bátortalanabb vagyok és nem úgy sülnek el a dolgokvahogy elképzelem. Akár a párkapcsolatomban akár a munkámban stb. Ahogy elképzelek mindent tökéletesnek tűnik a tervem akár egy meeting vagy a barátnőmmel az ágyban ... de végülis a valóságban nem csinálom meg mert mindig azt mondom magamnak "ez nem én vagyok" és valahogy teljesen másképp csinálom mint ahogy azt eltervezem.. mintha visszafognám magam. Mással is előfordult már?
2018. szept. 18. 22:04
 1/1 anonim válasza:

Velem is volt már ez.

Tök jól elterveztem dolgokat, de nem csináltam meg, barátnővel az ágyban rész szintúgy megtörtént velem is, hogy elterveztem de nem azt tettem amit kitaláltam.

2018. szept. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!