Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehet ez ellen tenni?

Luis19 kérdése:

Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Valami nincs rendben velem.

A fejemben hangokat hallok, hogy ölj.

Gyilkosságon jár az agyam. Félek,hogy rossz dolgot fogok csinálni. Lehet,hogy beteg vagyok. Tudom, hogy azonnal el kell mennem egy pszichológushoz. De Szerbiaba nincs egy Magyar pszichilogus..főleg pénzem nincs. Kezdek besokalni. Egy internetes pszichologus van? Tudtok?


2018. szept. 21. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
SKYPEon face videón is kereshetsz ...
2018. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kereshetek
2018. szept. 21. 18:06
 3/6 anonim válasza:
37%
Én is ugyanígy érzek. Már lassan két éve. Akkor kezdődött, mikor volt az első "úgymond plátói szerelmem" Erre egy évre elmentem pszichológushoz, nem segített inkább csak rontott, most veszem észre... Most jön ki a hatása. Megint egy szerelmi csalódás azt meg lejjebb tartok mint akkor. Erre nincs megoldás. Nem igazán tud s3giteni senki. Légy köcsög mindenkivel. Légy orult, kit érdekel? Szarj le mindent! Öngyilkos akarok lenni... Minek? Az élet csak szivat, ne engedd magad teljesen megtörni! Én is ezt csinálom. Tudom, nem nagy motiváció de per pillanat csak ennyit tudok mondani. Remélem azért több mint az első valaszoloe
2018. szept. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerelem? Engem is ezt tett tönre :D mielőtt valaki azzal jön, hogy jaajj majd lesz másik, itt nem csak a szerelemről van szó. Szóval legyek bunkó és köcsög mindenkivel?😃 Hm megfogadom.
2018. szept. 21. 18:23
 5/6 anonim válasza:
3. Vagyok. Szerelem...Mi más? 😂 mi más tehetne tönkre, ha eddig sem jött senki már nem is fog...
2018. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Meg mindig 3. Amúgy azon kezdtem el gondolkozni, tök jó lenne csinálni egy csoprtot ahol az ilyen emberek vannak, mint mi. Biztos egész M.O 10millios lakosságából van egy felmilla... De nagy dolgokat lehetne véghez vinni. De amúgy nem is kellene... Meg a Csopin belül nem lennének magamutogatos pic$a cyka blyatek meg fukkboyok. Párkapcsolatot is milyen egyszerűen ki lehetne alakitani... Nem?
2018. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!