Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek az ellen hogy ha...

Mit tegyek az ellen hogy ha valaki fertőzi az elmém?

Figyelt kérdés

Pusztán a látásmódjával, és annak kinyilatkoztatásával

és a káros gondolkodásmódjával annyira az őrületbe kerget hogy nem tudom kizárni a fejemből. Napi szinten kapcsolatba kerülök vele és ez ellen nem tudok mit tenni. Szeretném valahogy elfogadni, és elzárni a fejemben ezeket, úgy ne fertőzzön meg. Azt akarom hogy ne gondoljak rá, és ne háborodjak fel a dolgain állandóan. Olyan szinten rá vagyok görcsölve hogy ne gondoljak rá hogy már ettől nem tudok nyugodt, és kiegyensúlyozott lenni.


2018. máj. 12. 22:21
 1/2 Csűr tetején csürke válasza:
Nekem is volt egy ilyen szobatársam. Egy idő után annyira rádtelepszik majd hogy bűntudatot kelt ha ki akarod zárni. Direkt ellened fog dolgozni és hátráltatni. Az ilyen típusú bűntudat akár kényszerbetegségekhez is vezethet.(pl gyakori fürdés a bűntudat lemosására)Főleg ha felveszed a problémáit. Vagy meg kell oldanod helyette. Az ilyen emberek nagyon gyengék támogatást várnak és a te energiádat és támogatásodat használják. Egy életed van és ha nem esik jól vele lenni mondj nemet. Tanulj meg nemet mondani. Nagyon nehéz dolog tudom.
2018. máj. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nevesd ki.
2018. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!