Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha szeretethiány...

Mit csináljak ha szeretethiányom van?

Figyelt kérdés

A párom nemrég szakított velem, iszonyatos szeretethiányom van, amit sajnos senki sem tud pótolni...

Én jelenleg munkanélküli vagyok, hiába járom a környéket mindennap, még nem hívtak sehonnan, nem is ez most a lényeg.

A barátaim mind dolgoznak, nem érnek rá velem foglalkozni, a rokonaimtól csak azt kapom meg hogy jobban is jártam hogy vége lett meg hasonlók...Nem segítenek...

Mégis mit tegyek ha elviselhetetlen a szeretethiány? :(


2018. szept. 21. 18:31
 1/4 anonim válasza:
Ez egy nagyon nehéz kérdés, mert tényleg a "majd lesz más, aki eltünteti a nagy szeretethianyt meg az ilyeneket" Az hülyeség. Lehet nem lesz, ha meg lesz, az most nem segít. Tök ironikus mert akik a "majd lesz mást" Hajtogatták azok mondják h ne a múltba keresgélj meg a jövőt furkeszgesd hanem a jelenben élj. Élj is ott. Amúgy meg minek élvezni ezt az életét... Szarj le mindent sokkal könnyebb úgy rajta végigmenni ha meg netalantan közbe jön mégis valaki aki szeret, akkor meg legyünk nagyon hálásak az életnek. Ez most lehet egy kicsit durvanak tűnik, de aki szórakozik velünk, Isten, Zeusz, vagy csak maga az univerzum mindegy hisz úgyis csak nevet rajtunk...
2018. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy minden alkalommal amikor szerelmes leszek, úgy érzem végre az igazit találtam meg, és igyekszem megbecsülni és nem félni hogy szakít, aztán mégis összetörik mindig a szívemet....

Én igyekszem meglátni mi lehet velem a baj, de ha visszakérdezek, mindig mást mondanak...

Tökéletes nem lehetek, mindenkinek vannak hibái...

2018. szept. 21. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne csak fiútól/lánytól várd a megváltást, a barátok is sokat segítenek ilyen helyzetben. Ha a mostaniak nem érnek rád, bővítsd a baráti köröd.
2018. szept. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FalledAngel válasza:
Nekem rengetegszer van szükségem érzelmi töltésre. Időközönként elérem azt a pontot, amikor muszáj vagyok feltöltődni, mert különben megtalál a depressziő és abból nagyon hosszú a kiút. Ami nekem be szokott válni, hogy vagy kibeszélem a problémát jóbarátokkal, vagy kiírom magamból az érzéseimet/gondolataimat. Ez segít átvészelni a "üresjáratot". Ha érdekel bővebben, dobj üzit.
2018. szept. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!