Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretethiányom van mikor...

Szeretethiányom van mikor leszek végre boldog?

Figyelt kérdés
Engem senki se szeret:( Semmi jó nincs az életemben nem bírom ezt a stresszt meg akarok halni!
2013. márc. 23. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne akarj sok jó van az életben :D pl szerelem meg sok egyéb finomság :P

Kor, nem?

2013. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most dobtak ki ..kössz nem kérek belőle.. 17/L
2013. márc. 23. 19:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Szeretethiányos ember mindig a másiktól várja a boldogságot, de ez így nem fog működni. Saját magadtól kell boldognak lenned.
2013. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van akinek 20 éves házassága megy tönkre. Na és az mit szóljon?
2013. márc. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Velem is nemrég szakított csajom és akkor mi van? xdxdxd

lesz másik úgy is...1x...soká... :( xD

2013. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én meg a fiúmmal szakítottam, lesz-e valaki azt nem tudom :)
2013. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem azért ne hasonlítgassunk senkit senkivel. Attól,hogy másnak rosszabb még nekem is ugyanúgy fájhat valami.
2013. márc. 23. 21:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Nagyon. Keress valami célt és próbálj annak élni. Nekem itt van most a továbbtanulás, az érettségi ami foglalkoztat. Ez után olvasgatok, akkor itt a gyk sok emberrel lehet itt eszmét cserélni különböző helyeken.

Keress valami hobbit, pl sport, vagy akár mi.

De ha szeretnél beszélgetni nyugodtan írhatsz, hátha azzal is kevesebbet unatkozol míg legépeled nekem, hogy utálod a paradicsomot:D

Meghalni meg ráérsz még nyugodtan, mostanában sok ismerősömet elvesztettem, tőlem fiatalabbakat is. Rémisztő belegondolni, hogy én is ülhettem vonla az autóban, vagy én is lehettem volna rákos vagy bármi. Gondolj egy 80 éves nénire aki épp sütöget meg zsémbeskedik a férjével, mert az nem pakolta el nomrálisan a cuccait, holott tudja, hogy jönnek ma az unokák:D na te leszel az a néni oké ?:D

2013. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez most csak ilyen szakítás utáni dolog? Biztos van, aki szeret, ne mondd már, hogy nincsenek barátaid, rokonaid... :)
2013. márc. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Eggyébként is ilyen voltam mindig is,de ez már végképp betett:S
2013. márc. 24. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!