Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 18 akarok lenni .. Mit tegyek...

18 akarok lenni .. Mit tegyek hogy felnottkent kezeljenek ha felnott nem is vagyok?

Figyelt kérdés

Megcsak 1honap mulva leszek 17.

De mar nagyon 18 szeretnek lenni ....

Vannak terveim is ,mint peldaul elmegyek dolgozni,ha lesz eleg penzem kiveszek egy alberletet ahol lakhatok ,berendezem szepen ,stb stb ...

De annyira bele eltem mar magam ezekbe es annykra rossz ,hogy megcsak ennyi idos vagyok ,gyereknek erzem magam ,azt szeretnem ha felnottkent bannanak mar velem ....Es nem gyerekkent . Akiben bizhatnak ,szamithatnak ra az emberek es felelosseget is vallal magaert ........

Sajnos ez az iskolaban nem igy megy ,ott a gyerekek kozott gyereknek erzem magam ,egy kis kozepiskolas kis tanulokent .

Annyira lassan megy az ido ,es en mar nemtudok mit tenni .....

Hogy foglaljam le magam ,vagy mit tegyek mar hogy vegre felnottkent kezeljenek ha felnott nem is vagyok ?



2018. szept. 22. 18:36
 1/10 anonim válasza:
100%
20 év múlva is, ha lesz GYK? Akkor nézd vissza a kérdésed! Nem hinném, hogy addigra vissza nem sírnád párszor a gyerek korod.
2018. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen bizony mindenki eut mondja .

De en tudom keoes lennek peldaul haztartast vinni ,szeretek takaritani szeretem ha rend van korulottem . Sajat penzembol elhetnek amit en kerestem meg sajat magamnak ,arra koltenem amire csak szeretnem.

2018. szept. 22. 18:44
 3/10 anonim válasza:

Cserélhetünk pénteken leszek 18 😁

Amúgy hidd el nálam semmi sem változik annyi,hogy bemegyek a dohányosba.

Ha pesti vagy akkor simán mehetsz dolgozni suli mellett.

És arra gondoltál már, hogy a szüleid nem fognak megsértődni ha elköltözöl?

Lehet azt hiszik majd velük van a baj.

Hidd el dolgozni sem könnyű,illetve a kiadások de ebbe most ne merüljünk bele.

Ha azt akarod, hogy felnőttként kezeljenek akkor legyél határozott,magabiztos.

De tudod van úgyis hogy még 18 évesen is gyerekes az ember😁.

2018. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Jó dolog, hogy már önállásodnál kevés az olyan ember aki tudja mit akar? de hidd el más az elképzelés és más a megvalósulás, és főleg az utóbbit nehezen teljesíteni felnőtt korban meg pláne... De ha nagyon talpra esett vagy akkor nincs előtted akadály;) de az a fránya 1 évet még bír ki, és a szülők is bele egyeztek egyáltalán? Mert lesz hozzá egy-két szavuk az biztos?:))
2018. szept. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak gyereknek nézni és aként kezelni, ha nem gyerekként viselkedsz.

.

Arra azért vigyázz, ne játszad túl magad! - mert akkor nem csak gyereknek fognak nézni.

2018. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lassíts le de gyorsan kedves kérdező :D

Lassan megy az idő? Ez nem igaz, pont hogy csak úgy repülnek a hetek, a hónapok és az évek.

18 akarsz lenni...Mit tud az a bűvös szám nyújtani? Nagykorú leszel, más jogszabályok vonatkoznak rád, ennyi. Ugyan az az ember maradsz és senki sem fog másképp kezelni. Majd akkor bánnak veled felnőttként, ha úgy is viselkedsz.

kezdj el gondolkodni, az alapjaiban véve adja meg a kezdő lökést a felnőtté válás felé. Ha már saját véleményed lesz különféle témákról, és leülsz másokkal eszmecserét folytatni azokról, akkor gratulálok, még egy lépést tettél a felnőtté válás felé.

A terveid jók, legyenek is, minél több. Szerintem egy embernek, aki szeret tervezni, nem lehet elég teve, kell egy b,c,d....variáció. Ez mondhatni le is foglal egy darabig, hogy teljen az időd. Habár az elköltözést megfontolnám többször is. Azt tanácsolom, hogy tanulj, dolgozz, de ne költözz még el, lesz még elég időd önállóskodni eleget.

Összefoglalva: Vedd számba, hogy mit akarsz, és mérd fel, hogy hogyan tudod elérni, és tegyél érte. Ez sok energia lesz, és el is fog vele menni az idő.

2018. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na milyen felnőttnek lenni?

Sikerült megvalósítanod?

2021. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem olyan jó😃
2021. okt. 16. 20:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert?
2021. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amikor ezt ki írtam ,meg nem gondoltam át teljesen az életet
2021. okt. 16. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!