Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok humortalan...

Miért vagyok humortalan csendes? Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés
Az emberek azt hiszik hogy élő halott vagyok. Én meg azért nem tudok nevetni mert értelmetlen dolgokon nem tudok. Valahogyan nincs bennem a humor képessége. Csak komoly témákról szeretek beszélgetni,elemezgetni,filozofálni. De tényleg ennyi. Általában csendes ember vagyok emiatt sokan kiközösítettek. De ez nekem nem fájt. Jobban szeretek egyedül lenni. A magány érzése boldogsággal,nyugodtsággal tölt el belülről. Én nem tudok hülyességeken nevetni. Az IQ-m az átlagnál magasabb mert felmértek ezért gondolkodás nélkül tudok válaszolni mindenre ami elhangzik órán. A tanárra is alig kell figyelnem. Csak hallgatom úgy hogy közben egy könyvet olvasok. Nem érti hogyan csinálom ezt. De még jó magam se tudom. Nagyon szeretem a fizikát illetve a történelmet. A lányoknál csak azért vagyok sikertelen mert szerintük humortalan vagyok. Túl komoly. Hogyan változtassak azon hogy tudjak nevetni?
2018. szept. 25. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg rossz tarsasagban vagy, ha egyszeruen nem talaljatok meg a kozos temat a tobbiekkel, vagy csak egyszeruen nem erdekelnek, akkor ez van. Nekem is vannak olyan napjaim, amikor nem tudok (es nem is akarok) becsatlakozni a beszelgetesekbe, de szerencsere ilyenkor megertik es ramhagyjak a dolgot. :D mondjuk en eleg introvertalt is vagyok, amit tudnak is rolam (...mint ha nem lenne nyilvanvaloxd)

Mellesleg az IQ-nak a tarsasagi es tarsalgasi kepessegekhez nem sok koze van (maximum a beszelgetes szinvonalahoz), es attol meg, hogy az ertelmi intelligenciad fejlett, az erzelmi intelligenciad meg lehet a nullan.

2018. szept. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meee Isten ilyennek teremtett; így lettél kitalálva, így vagy egyedi, csoda. Te ezt a csodát hoztad ebbe a Világba, hogy te ilyen vagy:)
2018. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!