Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem szeretek senkit?

Miért nem szeretek senkit?

Figyelt kérdés
A munkám miatt néhány hónapja külföldre költöztem. Teljesen egyedül jöttem. Napról napra inkább azt veszem észre, hogy nem érdekel a családom, akiket otthon hagytam. Mikor néha beszélünk is, nem érdekel mi van velük. Nem hiányoznak. Itt kint teljesen egyedül vagyok, mégsem hiányzik senki otthonról. Eddigi életemben napi szintű kapcsolatban voltam velük. A szüleimmel, testvéreimmel. A szüleim jóravaló emberek, szeretettel és biztonságban neveltek mindig is. A testvéreimmel sem volt sosem különösebb konfliktusom, mindig is jó viszony volt köztünk, mint a normális testvér kapcsolatokban. Hogyan lehet akkor mégis az, hogy több tíz év után néhány hónap alatt ennyire ne érdekeljen engem, hogy mi van velük? Mint ha teljesen idegen emberek lennének, valami távoli ismerősök. Mint ha csak emlékeznék rájuk hogy igen régen ismertem őket, de most mi a francért keresnek? Hagyjanak már békén. Tényleg ennyire undorító nem törődöm lelkem lenne?
2018. szept. 30. 21:35
 1/1 zsoldos_istvan válasza:
Ezen csak te tudsz változtatni aludj rá eggyet írj a rokonainak és rendezz egy családi ebédet ahol bocsánatot kérsz tőlük hogy az utóbbi időben elhanyagoltad őket és ezt ne halogasd nehogy túl késő legyen...
2018. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!