Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha rossz ember...

Mit tegyek, ha rossz ember vagyok? Öljem meg magam?

Figyelt kérdés
Mindenkit kibeszélek, a páromat csalom, buta, bunkó paraszt vagyok, nagyjából ennyi... Még van pár oka, amiért így vélekedem magamról, de nem részletezném most. Szerintetek mit tegyek? Megváltozni nem tudok (próbáltam).
2018. okt. 1. 13:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom elviselni magamat, egész nap egy ilyen ,,emberrel'' vagyok, fuuuuuuu.
2018. okt. 1. 13:33
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, és még alkoholproblémáim is vannak, elég sokat iszom.
2018. okt. 1. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Legalább beismeres, az is valami
2018. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Csonka János ***** válasza:

Menj el pszichológushoz. Ezt tök komolyan írom.


Olyan nincs, hogy az ember nem képes a változásra. Annak oka, hogy nem tudtál megváltozni, sok minden lehet. pl.: rossz módszerek, hiányos önismeret, rossz környezet, stb...

Az ember az ilyesfajta problémáit magának okozza. A kérdés az, hogy miért viselkedsz így, amikor tudod, hogy ez nem helyes/kívánandó. Erre a kérdésre tudsz egy pszichológus segítségével válaszolni :)

2018. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Járok, még pszichiáterhez is, sőt, még gyógyszereket is szedek, de semmi változás. Pedig igyekszem.
2018. okt. 3. 05:58
 6/8 Csonka János ***** válasza:

Mióta jársz?

Pszichiáterek és pszichlógusok között is vannak ám rossz szakemberek. Ha régóta jársz (több, mint fél éve pl. és nincs javulás), akkor gondolkozz el azon, hogy váltasz.


Próbálj meg egy pszichológust is, ő nem ír fel neked gyógyszert :)

2018. okt. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
13 éve járok...
2018. okt. 3. 19:14
 8/8 A kérdező kommentje:
Ott is voltam már...
2018. okt. 3. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!