Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti elképzeltetek már magatokna...

Ti elképzeltetek már magatoknak egy álomvilágot?

Figyelt kérdés
Én általában este szoktam úgymond "elmenekülni" a valóság elől egy olyan világba, amit magam találtam ki, és találok is ki folyamatosan. Minden elalvás előtt egy kicsit tovább gondolom ezt a világot, kezdetben csak egy luxus panorámás hegyi villát álmodta meg magamnak, peremén egy fűtött medencével, jacuzzi-val, ahova ki lehet ülni nézni a panorámát. Személyzetet is kitaláltam hozzá, személyiséget és külsőt is adtam az embereknek, egy lakóbuszt is megálmodtam, amivel lehetne járni az országokat, és még sorolhatnám, de ha nagyon sok időm lesz, akkor egy egész világot ki fogok majd találni magamnak, valahogy olyan jó érzés gondolatban ebben a saját világban mozognom, még akkor is, ha tudom, soha nem fog megvalósulni. Szerintem hasonló módon született meg nagy íróknak a kitalált világa is, mondjuk Középfölde. Érdekelne, hogy más is szokott e valamiféle álomvilágot kigondolni magának, és ha igen, az milyen?

2018. okt. 14. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is kitaláltam magamnak ilyet. Először csak beleképzeltem magam egy játék világába, mert nagyon megkedveltem. Aztán azt a világot kezdtem el bővítgetni, változtatni, és most már egyáltalán nem is hasonlít az első verzióra.
2018. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!