Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Számodra van olyan "tanulság"...

Számodra van olyan "tanulság" vagy "élet bölcsesség"amire saját magadtól jöttél rá?

Figyelt kérdés
Mi lenne az és mikor hogyan jöttél rá ?
2018. okt. 14. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

- Ha te nem bízol saját magadban, senki más sem fog helyetted.

- Nincsenek nálad sokkal tehetségesebb és értékesebb emberek, csak annak tűnnek, mivel megtanultad alulértékelni a saját erényeidet.

- Sokkal fontosabb, hogy a számodra megfelelő módon élj, mint az, hogy ki mit gondol erről.


Ezekre 30 éves korom körül jöttem rá. Előtte csak derengtek.

2018. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A ferjemmel mindenkinel jobbak vagyunk.
2018. okt. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az élet értelmetlen :-)
2018. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Ha soha nem bocsájtasz meg neki, az idődet vesztegeted a mérgelődéssel.


Próbáld meg megszeretni magad, akkor is ha ez nehéz. Nagyon kevés ember van aki teljesen elfogadja magát, én is ilyen vagyok. Miért ne próbálhatnám meg szeretni magam és nem másokhoz hasonlítgatni?


Ha folyton loholok a szerelem után, biztosan nem fog megtalálni.


Jobb érzés mosolyogni mint fekete ruhákban járni és vahdosni magam.


Megtudnám oldani a problémáimat, ahogy minden ember ezt tehetné, de könnyebb hisztizni és pengét ragadni.


Az utolsó a legmeghatározóbb. Minden (majdnem) ember megtudná oldani a problémáit. Pl. Kövérnek érzed magad? Ne legyél lusta és foggy le. Veszekednek a szüleid? Mimden alkalommal kérd meg őket szépen, hogy haggyák abba. Nekem ez a kettő fő problémám volt. Mióta követem a saját tanácsomat, boldognak érzem magam

2018. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem állítom, hogy abszolút értékűnek, de jelenleg ezeket igyekszem szem előtt tartani:


- állj ki magadért, mert senki sem teszi meg helyetted

- a szeretet nem jár automatikusan, és ha szeretnek is, akkor sem azért fognak, aki vagy

- ne bánj meg semmit, mindennek és minden tettünknek megvan a maguk helyük a világban

- egy életünk van, használjuk hát ki

- ne mások véleménye alapján éld az életed, járd a saját utad és éld az életedet úgy, ahogy te jónak látod


Hirtelen ezeket tudtam összeszedni. Nem tudom, mikor jöttem rá ezekre, sokat gondolkodok ilyesmikről.

2018. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

régen minden jobb volt

az ember nem változik

2018. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne bízz meg senkiben.


Ha mozog a szája, hazudik.

2018. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az élet olyan, mint a minden ízű drazsé - sosem tudhatod, mit húzol ki a zacskóból.
2018. okt. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor is el tudod érni az álmaidat, ha senki nem hisz benned, vagy még esélyt sem kapsz h megvalósítsd őket.


Ez azért mert én látássérült/vak vagyok, és szeretnék díjugratni.

kb 20 embertől hallottam azt h nem tudom ezt csinálni.. nem fog menni,... stb stb, és addig kerestem a lehetőségeket, amíg végre nem találtam valakit aki nem mondja azt h "nem fog menni" hanem hamarosan megyek abba a lovasiskolába, és ugratni fogok...

2018. nov. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ridegnek kell lenned , hogy túléld ebben a világban ...
2018. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!