Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani olyan filmeke...

Tudnátok mondani olyan filmeket, amiben van valami tanulság, és bölcsebb lehet belőle az ember?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hol költők társasága

Good Will Hunting

2017. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%
Akkor inkább olvass könyveket de komolyan. Nem sértésnek irom,de a szavak csodákra kepesek. 😊
2017. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

#2

A kérdező a filmekről kérdezett, sznobként gondolom muszájnak érezted, hogy leszóld a filmművészetet és tovább istenítsd a kihalófélben lévő könyveket, de miért is?


Ha valaki megkérdezi, hogy hogyan kell újraéleszteni fulladás eseten te elkezded magyarázni az égési sérülés kezelését, mert azt jobban tudod?

2017. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ember gyermeke (Children of Men, 2006)

Szemekbe zárt titkok (El secreto de sus ojos, 2009)

Egy makulátlan elme örök ragyogása (Eternal Sunshine of the Spotless Mind, 2004)

Életrevalók (Intouchables, 2011)

2017. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszélnünk kell Kevinről!
2017. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kedves 3as valaszoló!


Ma mar nem olvasok mert nincs rá időm a 3 gyerek mellett es régen is fantsay könyveket olvastam mert azok érdekeltek és nem abból szűrtem le az elettel kapcsolatos dolgokat de sokkal értelmesebbnek ereztem magam mint ma hogy a filmeket , meséket nézünk itthon.... ezert irtam neku ezt és nem azért mert sznob vagyok.

Rentgeteg filmet megneztem mar kiveve a mostaniakat amik semmiről nem szólnak....

Igy látatlanba mondom neked ne alkoss vélemenyt egy idegenről hanem foglalkozz a valasszal ami szerinted hasznos....

De felsorolhatok a kerdezőnek 100 filmet amitől olyan bölcs lesz.

Csodas álmok jőnnek, kosaras naplója, greffiti királya, good will hunting, boldogság nyomában, reneszansz ember, bakancslista, kb majdnem minden filmből kilehet szűrni valamit.

Még a doktor house-ból is.

2017. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

De lehet meg a csodálatos elme, michael, stb..... nem ettől lesz bölcsebb valaki ezt te is tudod szerintem 3as válaszoló....

De ha fulladnak a gyerek azt meg a hülye is tudja fejjel lefele kell tartani ha kisebb. De a levegőfulladásról beszélsz akkorha nincs otthon pipa a melyhűtő elé kell ültetni vagy valami hideget rányomni.... ja ezt sem olvastam hanem megtanultam....

Mert meg egymastól lehetünk bölcsebbek.

Gondolkozz ezen is szerintem.

2017. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!