Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ennyire perverz,...

Miért vagyok ennyire perverz, érzek késztetést ezekre a dolgokra? (18f)

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel már 4-5 éve ismerjük egymást és nagyon jóban vagyunk, időnként találkozunk suli után, kajolni, úszni megyünk és nekem be is jön de én neki nem, amit el is fogadtam, viszont amikor vele vagyok folyamatosan késztetést érzek arra hogy megpusziljam/megcsókoljam/simogassam és sokszor egyéb, 18+-os dolgok is amiket nem írok le mert akkor nem engedi ki a kérdésemet a GYIK.

Viszont ez nem csak vele van így, bármikor meglátok egy lányt akár barátnőm akár nem, késztetést érzek arra hogy megnézzem, "megfogjam", és látható jelei is vannak ennek ami valljuk be őszintén, random az utcán/pizza evés közben igen kellemetlen dolog...

+, volt már nem egy alkalommal mikor hasonlóképp be voltam indulva és azzal a barát barátnőmmel beszélgettem akit fentebb említettem, ő viszont nem küldött el a fenébe meg nem cseszett le, hanem annyit írt hogy most ez így van nekem és annyi, "majd lenyugszom" és ezzel letudta az egészet amit írtam/mondtam neki.


Miért vagyok ennyire perverz és mit csinálhatnék ellene? Az önkontrollom egyre csekélyebb és már kezd tényleg sok lenni.


2018. okt. 21. 15:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki azzal jönne, hogy "Szerezz barátnőt", kiegészíteném azzal az infókat hogy 2 exem össze barátkozott az utóbbi időben és tesznek róla, hogy ne tudjak itt úgy ismerkedni/randizni.
2018. okt. 21. 15:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi perverz. Fiatal vagy, működnek a hormonok.
2018. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor le kéne kapcsolni őket :D nagyon nincs ez rendben, úgy érzem hamarosan ez a barátom is rám fog unni ezek miatt.
2018. okt. 21. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kell lekapcsolni, jó ha így van
2018. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ez teljesen normális, sajnos nem tudunk más tippet adni, a megoldás erre au hogy szerezz egy barátnőt
2018. okt. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!