Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék a szolnoki épfában...

Szeretnék a szolnoki épfában tanulni. (Dekoratőr) Aki ott tanul, mesélne, hogy milyen?

Figyelt kérdés
4-es 5-ös tanuló vagyok. Eddig nem sokat hallottam erről a suliról és kíváncsi vagyok. Milyen a tanítás, sok-e a kisebbségi, jófejek az emberek? Illetve a kollégiumról szeretnék többet tudni.

2018. okt. 22. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szakgimnáziumi részre mennél? Az jó. Vannak kisebbségiek szép számmal, de sosincs balhé velük. Viszont 4-5-ös jeggyel lehet, hogy inkább a szecskát kéne megpróbálnod rajz szakkal.
2019. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Saját és mások tapasztalata: ha nyolcadikos vagy ne a Széchenyit válaszd! Ott a rajzos oktatás nem a legjobb.. Kevés a rajz óra, egy tanár van csak, és sajnos nem becsülik meg a rajzosokat.. Sajnálom, hogy ezt kell mondjam.. Rajzzal érdemesebb a Magiszterbe menni, vagy az ÉPFÁ-ba dekoratőrnek!
2019. aug. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább az Épfa, mint a Magiszter.
2019. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!