Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám motiválni magam?

Hogyan tudnám motiválni magam?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék lefogyni. Elkezdtem szeptemberben egy edzést, de 2 hét után elkezdtem kihagyogatni a napokat, aztán heteket, és mostmár nem is csinálom. Futni is el szeretnék menni, de valahogy mire eljutok odáig nincs semmi kedvem hozzá. Eleinte bíztam magamban, aztán elmeséltem a családtagjaimnak, barátaimnak. A barátaim kinevettek, a családtagjaimat meg igazából nem is érdekelte. Ettől nagyon elment a kedvem az egésztől. Tudom, hogy nem kéne mások véleményével foglalkoznom, de ők közel állnak hozzám, és rosszul esett hogy ennyire nem bíztak bennem, ígyhát én sem bíztam magamban. Szóval a kérdés, mivel tudnám motiválni magam? Nagyon szeretnék lefogyni, mert már az egész hasam körül szétrepedt a bőr, mintha terhes lennék, és nagyon sok dologban korlátoz. Kérlek, segítsetek!

2018. okt. 24. 21:55
 1/3 anonim válasza:
Szerintem csak azért is mutasd meg nekik apró győzelem az is hogy el mesz en hiszek ebben hajrá képes vagy rá minden nap győzelem menj csináld ajánlom a békés harcos utja című filmet dan millman
2018. okt. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja es ne másokal foglalkoz csináld
2018. okt. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bálint6969 ***** válasza:
nos ez talan a leggyakoribb problema az edzés terén,én magam nagyon vékony voltam amikor elhatároztam hogy edzeni kezdek,beletelt pár évbe de mostmár kiváló fizikummal rendelkezem.Na most elsőnek azt ajánlanám hogy nézz meg pár motiváziós videót a youtube-on.Keress rá a wheight loss body transformation kategoriákra,az adhat egy kezdő lökést hogy igazán rászándd magad,hiszen megláthatod mennyi embernek sikerült már,és neked is mehet,hiszen nem vagy más semmiben.Másodszor ottvan ugye a kitartás.Ennek szerintem azzal kell kezdődnie hogy meg kell értened hogy hónapokba,de lehet hogy évekbe fog tellni hogy elérd a célod.Nem lessz pár hét alatt kockahasad,nincs csodamódszer vagy varázstabletta.Viszont ha ezt elfogadod és hosszú távra tervezel máris félúton jársz.Lehet hogy csak pár hónap múlva,de elkezdenek majd látszani az eredmények,és hiddel annál csodásabb érzés aligha létezik(egyébként fogyás tekintetébenn sokkal hamarabb és látványosabban látszanak majd a változások mint izomépítésnél).A harmadik amit javasolni tudnék ha tényleg sikerült rászánnod magad azaz,hogy figyelj oda mindig.Ezt egész pontosan úgy értem hogy mindennap mérd le a testsúlyod,és nézd meg az energiatábláatot mindenen amit eszel.Hidde ha folyamatosan tisztában vagy a hízásoddal/fogyásoddal,és tudod mit eszel sokkal könnyebb lesz akár csak apránként is lefogynod.Remélem segthettem,ha szeretnél még tudni bármiről írj nyugodtan,válaszolok :)
2018. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!