Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnam elfogadni magam?

Hogyan tudnam elfogadni magam?

Figyelt kérdés

Utalom magam! Csunyanak es haszontalannak erzem magam...utalom a fogszabalyzom ami masok szerint jol all

Utalom ahogy kinezek es a testalkatomat is pedig homokora vagyok de sovanynak erzem magam 156 cm es 47 kg korul vagyok

Meglatok par lanyt es irigyelem oket csinosak , szepek enmeg egy semmi vagyok :/



2016. szept. 25. 21:03
 1/3 anonim válasza:
A leírtak alapján ideális a testsúlyod. Gondolj arra,hogy biztos sokaknál szebb vagy. A haszontalanság ellen meg neked kell tenni(nem muszály a világot megváltani csak tégy olyannal foglalkozz amit szeretve teszel és amiben jó vagy.
2016. szept. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A combjaim nm ernek ossze ... Akarmennyit eszek nm hizok
2016. szept. 26. 15:11
 3/3 anonim válasza:
Ugyanez van velem is, csak éppen lesz@rom hogy mások mit gondolnak rólam és szerintem neked is hasznos lenne ezt tenned. Nem élhetsz minden nap úgy hogy jaj a másik lány szebb jaj ez csinosabb stb. Fogadd el magad ilyen vagy és örülj neki hogy nem amiatt kell aggódnod hogy 70 kilós vagy. Annak örülj amilyen vagy ennyi :)
2016. okt. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!