Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit csináljak...

Zsiráf40 kérdése:

Szerintetek mit csináljak anyámmal hohy jbb legyen a helyzet?

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó hogy az anyám nem ad nekem szabadidőt ha pedig ha van és akarok olyanokat csinálni mint minden lány ő nemengedi pl a modern könyvek szarok meg hosszú 220 oldalas könyv,mangákat felejtsem el,animéket is csak rittkán max heti1rész,nem mehetek el futni meg rúdtáncol ni se, RÉGEN akartam barátkozni és találtam barátokat de évek múlva azt mondta hogy minek keztem el barátkozni és akor megtiltotta azőta a szexualitásban keresem a menedéket de ez szerintem nem normális hogy egy közel 50 évessel csinálom és ez nemnormális dolog undorodom magamtól hogy tarthatok itt segitetek PLEASE!! Amugy már 3 éve nem alakitottam ki barátságot és 15 évesen volt az elsó szexuális eggyütt létem és most 16 vagyok 9. es hogy süllyedhettem idáig.

2018. okt. 31. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem undorodni kell magadtól, hanem leszarni anyádat és azt csinálni, amit szeretnél.
2018. okt. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!